ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : دوشنبه 17 مرداد 1401
دوشنبه 17 مرداد 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 روزنامه كيهان
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

مشاوران برای توجیه به صف شدند

دولت و گرانی دلار/ دیروز توطئه رقبا، امروز ضرورت اقتصادی!

دولت و گرانی دلار/ دیروز توطئه رقبا، امروز ضرورت اقتصادی! دلار روز به روز گرانتر می‌شود و دولتمردان کاری نمی‌کنند! تعارف ندارد که ایران در اثر سیاست‌های غلط اقتصادی دولت، وارد‌کننده مهمی است و در حوزه صادرات، جز در نفت و مشتقات آن، در سایر حوزه‌ها حرف چندانی ندارد. برای چنین کشوری، گرانی دلار یعنی گرانی همه چیز و ریشه‌کن شدن تولید!
يکشنبه 19 فروردين 1397

نمایندگان مجلس در گفت‌وگو با کیهان مطرح کردند

جلوگیری از سیل واردات کالای مشابه داخل معطل همکاری وزارت صنعت

جلوگیری از سیل واردات کالای مشابه داخل معطل همکاری وزارت صنعت حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در نخستین روز فروردین ماه و در پیام نوروزی خود خطاب به ملت ایران مسئله اصلیِ امسال را همچون سال‌های قبل، مسئله اقتصاد و معیشت مردم خواندند...
شنبه 18 فروردين 1397

رهبر انقلاب در پاسخ به نامه اسماعیل هنیه:

ما خود را موظف به حمایت از مقاومت فلسطین از هر نوع آن می‌دانیم

 ما خود را موظف به حمایت از مقاومت فلسطین از هر نوع آن می‌دانیم حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پاسخ به نامه چندی قبل آقای اسماعیل هنیه رئیس‌دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس)، با تأکید بر مواضع ...
پنجشنبه 16 فروردين 1397

گزارش خبری تحلیلی کیهان

شیون برای تلگرام عبور از نسخه نجات اقتصاد

 شیون برای تلگرام عبور از نسخه نجات اقتصاد دلار در تعطیلات عید ،در سکوت مسئولان و تعطیلی رسانه‌ها ،از مرز 5200 تومان هم گذشت! موضوعی که هیچیک از مقامات دولتی دلشان نخواست حتی در‌باره آن حرف بزنند!
چهارشنبه 15 فروردين 1397

گزارش خبری تحلیلی کیهان

گزارش واقعی تولید و ‌اشتغال انتظار مردم در پایان سال

گزارش واقعی تولید و ‌اشتغال انتظار مردم در پایان سال در شرایطی که مردم در پایان سال اقتصاد مقاومتی تولید و ‌اشتغال انتظار گزارشی از سوی رئیس‌جمهور برای تحقق این شعار را داشتند، حسن روحانی با ذکر برخی آمار تکراری، سال آینده را سال سرمایه‌گذاری، رشد و توسعه اقتصادی و عدالت اقتصادی عنوان کرد.
دوشنبه 28 اسفند 1396

همراهی اروپا با ترامپ در تحریم‌‌های جدید

این هم از اروپا دولت با یک عذرخواهی از مردم، ریل را عوض کند

این هم از اروپا دولت با یک عذرخواهی از مردم، ریل را عوض کند اعضای اروپایی 1+5 با ادعای مضحک راضی کردن ترامپ و با اجرای ترفند «پلیس خوب، پلیس بد» تحریم‌های جدیدی را علیه ایران پیشنهاد کرده‌اند.
يکشنبه 27 اسفند 1396

تصویب تحریم‌های تازه در واشنگتن ما به دنبال وعده‌های برجام در وین!

تصویب تحریم‌های تازه در واشنگتن ما به دنبال وعده‌های برجام در وین! کمیته امور خارجه مجلس نمایندگان آمریکا روز پنجشنبه در آستانه نشست کمیسیون مشترک برجام طرحی را به تصویب رساند که خواستار اعمال تحریم علیه مقام‌های ایران به بهانه‌های حقوق بشری است، همزمان نیز سخنگوی وزارت خارجه آمریکا بر همراهی اروپا با واشنگتن علیه جمهوری اسلامی تاکید کرد!
شنبه 26 اسفند 1396

گزارش خبری تحلیلی کیهان

چک سفید مجلس به دولت مشکل مسکن و بیکاری نداریم، ادامه بدهید!

 چک سفید مجلس به دولت مشکل مسکن و بیکاری نداریم، ادامه بدهید! نمایندگانی که طرح استیضاح سه وزیر دولت دوازدهم را امضا و آن را تقدیم هیئت‌رئیسه مجلس کرده و نطق خود در مخالفت با ربیعی و آخوندی را نیز آماده کرده بودند در صحن علنی به یک باره نظرشان تغییر کرده و راه دیگری رفتند...
پنجشنبه 24 اسفند 1396

آیت‌الله جنتی در افتتاحیه اجلاس خبرگان:

آقای روحانی نگذارید انقلاب به دست نااهلان بیفتد

 آقای روحانی نگذارید انقلاب به دست نااهلان بیفتد رئیس‌مجلس خبرگان گفت که باید مرهمی بر درد مردم باشیم و در ادامه افزود: استخدام افراد نادرست در پست‌های مختلف خوب نیست؛ آقای رئیس‌جمهور نگذارید انقلاب به دست نااهلان بیفتد.
چهارشنبه 23 اسفند 1396

دولت این هشدار را جدی بگیرد

FATF پای تکفیری‌ها را باز و دست اقتصاد را می‌بندد

 FATF پای تکفیری‌ها را باز و دست اقتصاد را می‌بندد اوایل اسفندماه، نشست ماه فوریه گروه ویژه اقدام مالی (FATF) برگزار شد و همانطور که پیش‌بینی می‌شد، این نهاد بین‌المللی، ضمن تمدید مجدد شرایط تعلیق ایران، مهلتی 4 ماهه به کشورمان برای انجام اقدامات باقی مانده در «برنامه اقدام» داد.
سه شنبه 22 اسفند 1396