ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : چهارشنبه 26 مرداد 1401
چهارشنبه 26 مرداد 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 مقالات درمورد حضرت معصومه (س)
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

چه زمانی زائر حضرت معصومه(س) مستحق بهشت است؟/ عظمت مقام کريمهٴ اهل‌بیت

چه زمانی زائر حضرت معصومه(س) مستحق بهشت است؟/ عظمت مقام کريمهٴ اهل‌بیت وجود مبارک حضرت معصومه(س) از ولايت الهی برخوردار است و با قرآن همراه است و از قرآن جدا نمی‌شود، چنين مقامی را اگر کسی بشناسد و آن حضرت را با اين معرفت زيارت کند استحقاق بهشت را خواهد داشت.
شنبه 11 بهمن 1393

لقب «معصومه» حکایت از عصمت بانوی کرامت دارد/ زیارتی که پاداش بهشت دارد

لقب «معصومه» حکایت از عصمت بانوی کرامت دارد/ زیارتی که پاداش بهشت دارد دهم ربیع الثانی سالروز وفات بانویی است که لقب عصمت خود را از برادرش امام رضا(ع) هدیه گرفته است.
شنبه 11 بهمن 1393

بانوی تقوا در آیینه روایات

بانوی تقوا در آیینه روایات حضرت معصومه (س) که از محضر پدر بزرگوارش بهره های فراوان برده و همین طور از برادر بزرگوارش حضرت رضا(ع) استفاده برده به صورت های مختلف از علوم بدست آورده برای هدایت جامعه بهره برداری نموده است.
پنجشنبه 6 شهريور 1393

پایه‌گذاری مکتب حدیثی قم با مهاجرت حضرت معصومه(س)

پایه‌گذاری مکتب حدیثی قم با مهاجرت حضرت معصومه(س) نویسنده کتاب «در عصمت» با بیان اینکه مهاجرت حضرت معصومه(س) برنامه‌ای از پیش تعیین شده بود، گفت: مهاجرت حضرت معصومه(س) پایه‌گذار مکتب حدیثی قم شد.
پنجشنبه 6 شهريور 1393

بانویی که عصمت حضرت زهرا (س) در او تجلی یافته است

بانویی که عصمت حضرت زهرا (س) در او تجلی یافته است بار دیگر دست فیض الهی کریمه ای را به جهان عرضه کرد تا از این فیض کشور ایران زمین هم بهره ای ببرد آمد تا خط سبز امامت را استمرار ببخشد و با خود بهشت را به ارمغان آورد.ای بانو با آمدنت، عطر آشنای یاس، در نفس نسیم دوید و بغض دلتنگی‏مان در فراق مادرت زهرا (س)، در تازگی حضور تو ترک برداشت.
پنجشنبه 6 شهريور 1393

چه کسانی در حرم حضرت معصومه(س) مدفون هستند؟

چه کسانی در حرم حضرت معصومه(س) مدفون هستند؟ در حرم مطهر حضرت معصومه(س)، امامزادگان، عالمان شیعه، شخصیت‌های برجسته و مشاهیر در طول تاریخ دفن شده‌اند.
سه شنبه 27 اسفند 1392

آیا حضرت معصومه(ع) معصوم بود/ کسی که اولین گنبد را بر فراز قبر فاطمه ثانی بنا کرد

آیا حضرت معصومه(ع) معصوم بود/ کسی که اولین گنبد را بر فراز قبر فاطمه ثانی بنا کرد در میان فرزندان امام کاظم (ع) بعد از امام رضا (ع) کسی در شرافت و فضیلت همسنگ و همتای فاطمه معصومه (س) نمی باشد. در شان و جلالت و فضیلت...
دوشنبه 21 بهمن 1392

برکات بی پایان حضور امام رضا (ع) و حضرت معصومه(س) در ایران/ فرزندان ائمه هم خیر و برکت دارند

برکات بی پایان حضور امام رضا (ع) و حضرت معصومه(س) در ایران/ فرزندان ائمه هم خیر و برکت دارند امام رضا(ع) با حضورشان در مرو آن روز و مشهد امروز و حضرت معصومه با حضور در قم نور و فیض وجودی خود را در ایران تا امروز جاری و ساری نمودند.
دوشنبه 18 شهريور 1392

تبيين جايگاه علمی و مقام عصمت حضرت معصومه(س)

تبيين جايگاه علمی و مقام عصمت حضرت معصومه(س) استاد حوزه ضمن تأكيد بر مقام عصمت حضرت معصومه(س)، تصريح كرد: تجهيز توسط امام رضا(ع) نشانه عصمت ايشان است، زيرا معصوم(ع) را بعد از مرگ، جز معصوم(ع) نمی‌تواند تجهيز كند، يعنی غسل، كفن و دفن او را انجام دهد و اين قاعده‌ای است كه بُعد مسافت هم در آن هيچ تاثيری ندارد.
يکشنبه 17 شهريور 1392

لزوم شناخت بیشتر ابعاد علمی شخصیت حضرت معصومه (س) و امام رضا (ع)/ نکته سیره اجتماعی رضوی برای دولت اعتدال

لزوم شناخت بیشتر ابعاد علمی شخصیت حضرت معصومه (س) و امام رضا (ع)/ نکته سیره اجتماعی رضوی برای دولت اعتدال یک عضو هیئت علمی جامعةالمصطفی العالمیه در مورد اینکه چگونه می توان سیره ائمه به ویژه امام رضا(ع) را در جامعه گسترش داد گفت: راه آن این است که علمای حوزوی و علمای دانشگاهی مسائل را برای نسل جوان بازگو کنند.
يکشنبه 17 شهريور 1392