ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : چهارشنبه 9 آذر 1401
چهارشنبه 9 آذر 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 سينما و هنر
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

برنامه حماسه بیعت آذربایجانی‌ها با مقام عظمای ولایت/

پخش زنده سخنرانی رهبر انقلاب از شبکه‌های سراسری

پخش زنده سخنرانی رهبر انقلاب از شبکه‌های سراسری مسوول ستاد برگزاری دیدار مردم آذربایجان با مقام معظم رهبری، گفت: همزمان با فرا رسیدن ۲۹ بهمن و سالروز قیام تاریخی مردم تبریز، دیدار مردم آذربایجان‌شرقی با رهبر معظم انقلاب به صورت مجازی برگزار شده و همزمان از شبکه یک ، خبر و شبکه استانی سهند پخش می‌شود.
چهارشنبه 29 بهمن 1399

تولید سرود «ولایت 99» به مناسبت قیام 29 بهمن تبریز

تولید سرود «ولایت 99» به مناسبت قیام 29 بهمن تبریز رئیس حوزه هنری آذربایجان شرقی از تولید سرود «ولایت 99» به مناسبت دیدار مردم تبریز با مقام معظم رهبری خبر داد.
يکشنبه 26 بهمن 1399

معاون سینمایی حوزه هنری خبر داد؛

افزایش دو برابری سینماهای حوزه هنری تا شش ماه آینده

 افزایش دو برابری سینماهای حوزه هنری تا شش ماه آینده معاون سینمایی حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی از افزایش دو برابری سینماهای حوزه هنری در کشور خبر داد و گفت: این مهم تا شش ماه آینده محقق می‌شود.
چهارشنبه 22 بهمن 1399

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:

ساخت سریال جلال، مقابله با جریان تحریف است

 ساخت سریال جلال، مقابله با جریان تحریف است نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی درباره سریال جلال دو اظهار کرد: ساخت این قبیل سریال‌ها که وقایع تاریخی را روایت می‌کند، به نوعی مقابله با جریان تحریف است.
شنبه 18 بهمن 1399

استاندار آذربایجان شرقی:

مکاتب هنری تبریز را بیش از پیش معرفی کنیم

 مکاتب هنری تبریز را بیش از پیش معرفی کنیم استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه باید مکاتب هنری تبریز را بیش از پیش معرفی کنیم، گفت: توسعه فرهنگی، رمز و راز اصلی و کلید حل بسیاری از مشکلات و موانع توسعه است و با توجه ویژه به دانش و فرهنگ در تربیت انسان‌ها، می‌توان به ارتقای وضعیت جامعه در تمام ابعاد آن امیدوار بود.
پنجشنبه 16 بهمن 1399

پیام تسلیت امام جمعه تبریز به دنبال درگذشت جمشید نجفی

پیام تسلیت امام جمعه تبریز به دنبال درگذشت جمشید نجفی نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز به دنبال درگذشت جمشید نجفی، چهره آشنای موسیقی پیام تسلیتی صادر کرد.
يکشنبه 12 بهمن 1399

کارگاه ادبی نگارش رمان تاریخی شهید خیابانی در تبریز برگزار می‌شود

کارگاه ادبی نگارش رمان تاریخی شهید خیابانی در تبریز برگزار می‌شود دبیر اجرایی ستاد برگزاری همایش بین‌المللی شیخ محمد خیابانی با بیان اینکه تاکنون چند پیش همایش در این زمینه برگزار شده، اعلام کرد: در این راستا کارگاه ادبی نگارش رمان تاریخی شهید شیخ محمد خیابانی نیز در تبریز برگزار می‌شود.
چهارشنبه 1 بهمن 1399

چهارمین سوگواره شعر و مرثیه فاطمی تبریز آثار برتر را شناخت

چهارمین سوگواره شعر و مرثیه فاطمی تبریز آثار برتر را شناخت چهارمین دوره سوگواره شعر و مرثیه فاطمی تبریز با شناخت آثار برتر به کار خود پایان داد.
سه شنبه 30 دي 1399

دبیر اجرایی سوگواره شعر فاطمی:

اختتامیه چهارمین سوگواره شعر فاطمی تبریز برگزار می شود

اختتامیه چهارمین سوگواره شعر فاطمی تبریز برگزار می شود دبیر اجرایی سوگواره شعر فاطمی تبریز از برگزاری آئیین اختتامیه چهارمین دوره این سوگواره خبر داد.
پنجشنبه 25 دي 1399

با حضور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی انجام شد؛

امضای تفاهم نامه مشترک با موضوع تلویزیون تعاملی

 امضای تفاهم نامه مشترک با موضوع تلویزیون تعاملی تفاهم نامه مشترکی میان رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و مدیرعامل شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل با موضوع تلویزیون تعاملی منعقد گردید.
پنجشنبه 25 دي 1399