ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : سه شنبه 18 بهمن 1401
سه شنبه 18 بهمن 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 مهدویت
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

مهدویت و مساله ظهور از نگاه امام خمینی(ره)

مهدویت و مساله ظهور از نگاه امام خمینی(ره) مدیر مرکز تخصصی تفسیر حوزه علمیه قم گفت: حضرت امام‌(ره) با عملکرد خود، جامعه اسلامی را متوجه مهدی‌نگری، مهدی‌باوری، مهدی‌یاوری و مهدی‌محوری کرد و در پرتو این بینش، معیاری برای تشخیص مهدویت صحیح از مهدویت کاذب را ارایه داد.
دوشنبه 16 خرداد 1390

آیةالله جوادی: تعیین‌کنندگان زمان ظهورِ دجّالند

آیةالله جوادی: تعیین‌کنندگان زمان ظهورِ دجّالند آیت الله العظمی عبدالله جوادی آملی در پیامی به همایش کانونهای فرهنگی مساجد تعیین کنندگان زمان ظهور امام زمان(عج) را دجالان روز خواند و بر لزوم پرهیز از این سی دی تاکید کرد.
جمعه 9 ارديبهشت 1390

علائم ظهور؛ شرايط ظهور

علائم ظهور؛ شرايط ظهور روايات زيادي در خصوص حوادث آخرالزّمان و عصر ظهور وجود دارد که در آن به ذکر وقايع و بيان مشخّصات شخصيّت‌هاي عصر ظهور پرداخته شده است.
پنجشنبه 8 ارديبهشت 1390

مدعيان دروغين در مصر و يمن

مدعيان دروغين در مصر و يمن در ده سال گذشته، برخي از بيماران رواني يمني، مدّعي شده‌اند مهدي منتظر(عج) هستند، امّا بيشتر آنها مشهور نشده‌اند...
چهارشنبه 31 فروردين 1390

داستان ظهور مهدی قحطانی در مسجدالحرام در روز اول قرن 15 هجری

داستان ظهور مهدی قحطانی در مسجدالحرام در روز اول قرن 15 هجری در نخستین روز سال 1400 ق یک شیخ سلفی به نام جُهیمان با معرفی شخصی به نام محمد عبدالله قحطانی به عنوان مهدی آماده شده و روز اول سال جدید در مسجد الحرام قیام کرد.
سه شنبه 30 فروردين 1390

مقاله محققانه رسول جعفریان در باره نزدیک بودن ظهور

مقاله محققانه رسول جعفریان در باره نزدیک بودن ظهور حجت الاسلام والمسلمین رسول جعفریان با اشاره به سی دی "ظهور نزدیک است" که اخیرا و در تیراژی گسترده منتشر شده،مقاله ای خواندنی منتشرکرده است.
شنبه 13 فروردين 1390

چرا حضرت مهدی ظهور نمی‌کند؟

چرا حضرت مهدی ظهور نمی‌کند؟ آیت‌الله جعفر سبحانی، دلایل عقلی و نقلی در خصوص راز تأخیر ظهور حضرت مهدی (عج)، را تبیین کرد.
يکشنبه 10 بهمن 1389

دشمن شناسی در حوزه مهدویت

دشمن شناسی در حوزه مهدویت صهیونیست های یهودی و صهیونیست های مسیحی با اسلام و مسلمانان دشمنی خاصی داشته و هیچگاه این موضوع را در گفتار و رفتار انکار ننموده اند. این دشمنان نیز در حوزه آخرالزمان و منجی گرائی، نظرات خاص خودشان را دارند و قصد تحقق این نظرات را نیز در عالم دارند.
دوشنبه 1 آذر 1389

آياتي كه به قيام امام مهدي (عج) تأويل شده‌اند

آياتي كه به قيام امام مهدي (عج) تأويل شده‌اند انديشه مهدويت در شيعيان از چنان جايگاه مستحكمي برخوردار است كه فقهاي شيعي حتي داشتن ذره‌اي ترديد در آن را مساوي با خروج از دايره مقدسات شيعه مي‌دانند. در حقيقت انديشه شيعه ميراثي است كه از اولياي الهي براي ما باقي مانده است.
دوشنبه 1 آذر 1389

نگاهي به احاديث مهدوي در «كمال‌الدين وتمام‌النعمة»

نگاهي به احاديث مهدوي در «كمال‌الدين وتمام‌النعمة» نگاهي به احاديث مهدوي در «كمال‌الدين وتمام‌النعمة»...
دوشنبه 1 آذر 1389