ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : دوشنبه 14 آذر 1401
دوشنبه 14 آذر 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 مهدویت
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

جزیره خضرا از واقعیت تا افسانه

جزیره خضرا از واقعیت تا افسانه مدیر مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه ضمن بیان داستان «جزیره خضرا» و نقد برخی ادعاها درباره وجود آن در دریای سفید یا مثلث برمودا، به بررسی سندی و محتوایی آن پرداخت.
جمعه 1 ارديبهشت 1391

وعده حکومت امام مهدی(عج)

وعده حکومت امام مهدی(عج) استاد مرکز تخصصی مهدویت گفت: در قرآن کریم، حدود ۲۶۵ آیه پیرامون امام مهدی(عج) و حکومت آن بزرگوار وجود دارد که به صورت اشاره و بیان ویژگی‌ها آمده است.
يکشنبه 20 فروردين 1391

راز تاخير ظهور حضرت وليعصر(عج)

راز تاخير ظهور حضرت وليعصر(عج) آيت‌الله ناصري از اساتيد اخلاق حوزه علميه اصفهان طي سخناني، راز تاخير ظهور حضرت وليعصر (عج) را با بهره‌گيري از آيات و روايات تشريح کرده است.
چهارشنبه 3 اسفند 1390

جهانی شدن؛ ظرف تحقق آموزه‌های هويت‌بخش اسلامی از طريق حكومت مهدوی

جهانی شدن؛ ظرف تحقق آموزه‌های هويت‌بخش اسلامی از طريق حكومت مهدوی در زمانی كه جهان با بحران معنا مواجه شده است، حكومت جهانی مهدوی(عج) آموزه‌های اسلامی هويت‌ساز جديدی را به جهانيان عرضه می‌كند؛ بدان معنا كه جهانی ...
دوشنبه 1 اسفند 1390

مهدویت در کلام امام کاظم (علیه السلام)

مهدویت در کلام امام کاظم (علیه السلام) امام کاظم(علیه السلام) در فرمایشات خود به تبیین ابعاد مختلفی از مساله مهدویت پرداخته اند، به مناسبت ولادت آن حضرت گوشه ای از این بیانات را در این نوشتار کوتاه مرور می کنیم.
شنبه 10 دي 1390

چگونه با امام زمان (عج) ارتباط برقرارکنيم؟

چگونه با امام زمان (عج) ارتباط برقرارکنيم؟ يکي از مطالبي که بايد به آن توجّه داشت، شناخت و ايمان نسبت به امام زمان -عجل الله تعالي فرجه الشريف- و استواري در آن مي باشد که بر هر چيز ديگر، مقدم است ...
دوشنبه 9 آبان 1390

شلمغاني كذابي در عصر غيبت صغري

شلمغاني كذابي در عصر غيبت صغري اعدام شلمغاني كذاب در عصر غيبت صغري در سال 322 هجري قمري ...
چهارشنبه 4 آبان 1390

امام رضا(ع) درباره ظهور امام زمان(عج) چه می فرمود؟

امام رضا(ع) درباره ظهور امام زمان(عج) چه می فرمود؟ پایگاه آستان قدس رضوی نوشت: مژده به ظهور امام مهدی(ع) از همان سالهای آغازین ظهور اسلام آغاز شد...
دوشنبه 18 مهر 1390

آیت الله سبحانی: امام زمان(عج) با درست کردن علائم و تطبیق بر افراد ظهور نمی‌کند

آیت الله سبحانی: امام زمان(عج) با درست کردن علائم و تطبیق بر افراد ظهور نمی‌کند مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه ظهور تابع شرایطی است گفت: با درست کردن یکسری علائم و تطبیق خیالی آن بر عمرو و زید امام ظهور نمی کند.
شنبه 22 مرداد 1390

توضیحات آیةالله مکارم درباره عمر امام زمان

توضیحات آیةالله مکارم درباره عمر امام زمان حضرت آیت الله مکارم شیرازی خطاب به بهانه جویان تاکید کرد: از هر نظر که بخواهید بحث کنید ما به شما ثابت می کنیم که امکان عمر طولانی انسان هم از نظر علوم تجربی و طبیعی و هم از نظر قرآنی وجود دارد.
جمعه 21 مرداد 1390