ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : شنبه 16 مهر 1401
شنبه 16 مهر 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 مهدویت
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

مروری بر مهم‌ترین شاخص‌های مورد توجه مستشرقین در مهدویت‌پژوهی

مروری بر مهم‌ترین شاخص‌های مورد توجه مستشرقین در مهدویت‌پژوهی حجت‌الاسلام زهیر دهقانی‌آرانی به تبیین آرای مستشرقین معاصر در باب مهدویت پرداخت و بیان کرد: اصالت مهدویت،
چهارشنبه 17 شهريور 1400

پژوهشگر مهدویت در گفتگو با مهر مطرح کرد؛

گرایش جهانیان به اهل‌بیت (ع) عامل دروغ‌پردازی وهابیت علیه مهدویت

گرایش جهانیان به اهل‌بیت (ع) عامل دروغ‌پردازی وهابیت علیه مهدویت حجت‌الاسلام آیتی گفت: قدرت انقلاب اسلامی مقابل استکبار سبب گرایش آزادگان دنیا به مهدویت شده و وهابیت برای مقابله با این مساله به شبهه افکنی و دروغ‌پردازی علیه مهدویت شیعه می‌پردازد.
شنبه 26 تير 1400

در روایات نقل شده است؛

ویژگی های حکومت امام زمان (عج)

 ویژگی های حکومت امام زمان (عج) از جمله ویژگی های حکومت مهدوی(عج) توسعه صنعت و فناوری است.در روایات مربوط به دوران حکومت حضرت مهدی (عج) به مسائلی اشاره شده که هریک حکایت از پیشرفت فوق العاده فناوری و صنعت در آن زمان دارد.
شنبه 22 آذر 1399

سرسپردن به امام حق مقدمه نجات و رستگاری است

سرسپردن به امام حق مقدمه نجات و رستگاری است تأکید بر لزوم معرفت امام در آموزه‌های اسلامی از آن روست که معرفت، مقدمه دل بستن، دل بستن مقدمه سر سپردن و سرسپردن به امام حق، مقدمه نجات و رستگاری است و این اساس دعوت همه انبیا و اولیاست.
جمعه 23 آبان 1399

برادران رسول خدا(ص) کیستند؟/ امیدهای آخرالزمان

برادران رسول خدا(ص) کیستند؟/ امیدهای آخرالزمان برادران رسول خدا(ص) گروهی نیستند، مگر کسانی که با وجود همه سختی‌ها و دشواری‌های عصر غیبت، دین و ایمان خود را حفظ می‌کنند و بر پیمان الهی خود ثابت‏‬ قدم می‌مانند.
شنبه 17 آبان 1399

ظهور و آخرالزمان/ آخرالزمان، دوره پایانی دنیا

 ظهور و آخرالزمان/ آخرالزمان، دوره پایانی دنیا امام صادق(ع) فرمودند: هر کس منتظر امر باشد و در برابر آزار و ترسی که به او وارد می‌شود، شکیبایی پیشه کند، فردای قیامت در صف ما محشور می‌شود.
شنبه 10 آبان 1399

منادی حق، سفیر نور و کشتی‌بان هدایت

سیمای حضرت مهدی (عج) در کلام ائمه (ع)

سیمای حضرت مهدی (عج) در کلام ائمه (ع) نهم ربیع الاول هر سال هجری قمری، مصادف با آغاز امامت خورشید درخشانِ جهانِ بشریّت و مرواریدِ فروزانِ اهل بیت عصمت...
دوشنبه 5 آبان 1399

دَجّال کیست و چگونه کشته می‌شود؟/ بزرگ‌ترین فتنه آخرالزمان

دَجّال کیست و چگونه کشته می‌شود؟/ بزرگ‌ترین فتنه آخرالزمان براساس روایات، کافر بودن، ادعای پروردگاری کردن، درنوردیدن سراسر جهان، عمر طولانی داشتن، یک چشم بودن و… از مهم‌ترین ویژگی‌های دجّال است.
شنبه 3 آبان 1399

حجت الاسلام رضا غلامی:

خط امام زمان (عج) همان خط امام حسین (ع) است/هفت مؤلفه اصلی انتظار

خط امام زمان (عج) همان خط امام حسین (ع) است/هفت مؤلفه اصلی انتظار رئیس مرکز پژوهش های علوم انسانی اسلامی صدرا گفت: خط امام مهدی(ع)، همان خط امام حسین (ع) است و کار ایشان، در حقیقت به کمال رساندن کار امام حسین (ع) است.
شنبه 19 مهر 1399

انقلاب جهانی اخلاق در زمان ظهور حضرت مهدی(عج)

انقلاب جهانی اخلاق در زمان ظهور حضرت مهدی(عج) بلوغ فکری در زمان ظهور امام زمان(عج) تأثیر جدی بر رشد همه ابعاد زندگی انسان و از جمله بعد اخلاقی آن دارد.
دوشنبه 14 مهر 1399