ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : سه شنبه 9 آذر 1400
سه شنبه 9 آذر 1400
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 مشاهیر استانی
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

فيلسوف شهير و نويسنده توانا، علامه محمدتقي جعفري

 فيلسوف شهير و نويسنده توانا، علامه محمدتقي جعفري رحلت فيلسوف شهير و نويسنده توانا، علامه "محمدتقي جعفري" (1377 ش)
پنجشنبه 24 آبان 1397

روایت شگفت انگیز دفن صاحب تفسیر المیزان

روایت شگفت انگیز دفن صاحب تفسیر المیزان سید احمد قاضی از قول علامه نقل می‌ کند که: پس از ورودم به نجف به بارگاه امیرالمؤمنین(ع) رو کرده و از ایشان استمداد کردم.
پنجشنبه 24 آبان 1397

«خمینی آذربایجان» که بود؟/نحوه شهادت اولین شهید محراب

«خمینی آذربایجان» که بود؟/نحوه شهادت اولین شهید محراب شهداي محراب ۶ نفر است که امام علي ابن ابيطالب (ع) اولين شهيد محراب است كه امامان جمعه کشورمان و در راس آنها علما و ائمه جمعه خطه آذربایجان به تاسی و پیروری از راه و منش حضرت علی (ع)؛ در جریان برگزاری نماز جمعه به دست منافقین کوردل ترور شدند.
جمعه 11 آبان 1397

یک استاد دانشگاه و نویسنده:

نباتی، فرزند زمان خود بود

نباتی، فرزند زمان خود بود استاد دانشگاه و صاحب نظر در ادبیات داستانی گفت: اگر شاعری از ادبیات زمان خود بی توجه رد شد، اشعارش ماندگار نخواهد بود ،شاعر باید فرزند زمان خود باشد و نباتی همچون شاعری بود.
شنبه 7 مهر 1397

سی امین دفتر نانوشته در فراق شهریار

 سی امین دفتر نانوشته در فراق شهریار شهریار شاعری است که از زبان مردم حرف می زند و به زبان مردم شعر می گوید و این خصوصیت شعرهایش را مردمی و آوازه نامش را به فراتر از مرزهای ایران برده و جهانی ساخته است.
سه شنبه 27 شهريور 1397

شمس تبریزی را بهتر بشناسید

شمس تبریزی را بهتر بشناسید «محمد بن علی بن ملک‌داد تبریزی»، متخلص به شمس تبریزی، شاعر قرن هفتم هجری که عشق و عرفان در شاه بیت اشعارش حکمفرمایی می‌کند.
دوشنبه 18 تير 1397

رحلت فقيه بزرگوار آيت‏ اللَّه "ميرزا علي غروي علياري تبريزي" (1376 ش)

رحلت فقيه بزرگوار آيت‏ اللَّه "ميرزا علي غروي علياري تبريزي" (1376 ش) آيت ‏اللَّه حاج ميرزا علي غروي علياري تبريزي در سال 1280 ش (1319 ق) در بيت علم و تقوا در تبريز زاده شد.
شنبه 1 ارديبهشت 1397

درگذشت آیت ‏اللَّه "ميرزا علي ‏اكبر مرندي"

درگذشت آیت ‏اللَّه "ميرزا علي ‏اكبر مرندي" آيت ‏اللَّه علي اكبر مرندي در حدود سال 1314 ( 1275ق) در شهرستان مرند و در يك خاندان علمي به دنيا آمد.
چهارشنبه 8 فروردين 1397

مطالبه بر زمین مانده بزرگداشت علامه واعظ چرندابی

مطالبه بر زمین مانده بزرگداشت علامه واعظ چرندابی آیت الله العظمی حاج شیخ جعفر سبحانی از مراجع عظام تقلید در دیدار اخیر حجت الاسلام آل هاشم، امام جمعه تبریز، با وی در بیاناتی ارزشمند خواستار برگزاری آئین نکوداشتی برای علامه فقید میرزا عباسقلی چرندابی شدند.
يکشنبه 1 بهمن 1396

علامه امینی، مدافع شهیر تشیع/ واکنش علما به کتاب الغدیر چه بود؟

علامه امینی، مدافع شهیر تشیع/ واکنش علما به کتاب الغدیر چه بود؟ نویسنده کتاب گرانقدر الغدیر عمر پربرکت خود را در اثبات حقانیت امام علی (ع) صرف کرد و اندیشمندان اسلامی واکنشهای بسیاری درمورد کتاب او داشتند.
سه شنبه 26 دي 1396