ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : يکشنبه 5 تير 1401
يکشنبه 5 تير 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 تربيت فرزند
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

در رویداد فناورانه کتاب و کودک مطرح شد

۳۰ ثانیه سرانه کتابخوانی برای کودکان و ۷ دقیقه برای هر فرد ایرانی

 ۳۰ ثانیه سرانه کتابخوانی برای کودکان و ۷ دقیقه برای هر فرد ایرانی رئیس مرکز رشد و کارآفرینی دانشگاه شهید بهشتی از سرانه کتابخوانی برای هر فرد ایرانی به میزان ۷ دقیقه و ۳۰ ثانیه برای کودکان خبر داد.
چهارشنبه 6 مرداد 1400

اوقات فراغت چالش برانگیز در تابستان کرونایی/ والدین سرگردانند

اوقات فراغت چالش برانگیز در تابستان کرونایی/ والدین سرگردانند دانش آموزان کرمانی در حالی دومین تابستان کرونایی را سپری می‌کنند که سایه کرونا بر اوقات فراغت آن ها سنگینی می‌کند و همچنان باید از برنامه‌های مجازی استفاده کنند.
يکشنبه 3 مرداد 1400

محققان کشور تأکید کردند

بی‌حوصلگی، چراغ سبز اعتیاد برای نوجوانان

 بی‌حوصلگی، چراغ سبز اعتیاد برای نوجوانان در تحقیق جدیدی که توسط محققان کشورمان انجام شده است، نشان داده شده که افتادن نوجوانان در چاله بی‌حوصلگی، ممکن است شرایط را برای افتادن آنان در چاه اعتیاد فراهم کند.
پنجشنبه 24 تير 1400

والدین مهم‌ترین الگوی فرزندان برای علاقمندی به مطالعه

والدین مهم‌ترین الگوی فرزندان برای علاقمندی به مطالعه یک روانشناس با تاکید بر اینکه علاقه‌مندی به مطالعه عاملی درونی است...
جمعه 18 تير 1400

حجت‌الاسلام محمد قمی در رویداد فرنو شخصیت‌پردازی:

شخصیت‌پردازی درست کودک را از تنبلی دور می‌کند

شخصیت‌پردازی درست کودک را از تنبلی دور می‌کند محمد قمی گفت: اگر فرهنگ آبادتری داشته باشیم حتما اقتصاد آبادتری خواهیم داشت.
دوشنبه 7 تير 1400

پنج نکته برای حفظ امنیت کودک هنگام استفاده از گوشی هوشمند

پنج نکته برای حفظ امنیت کودک هنگام استفاده از گوشی هوشمند اگر کودک یا نوجوانی در خانه داشته باشید، حتما به‌خوبی می‌دانید امروزه گوشی‌های هوشمند چه نقشی در زندگی این نسل ایفا می‌کنند.
چهارشنبه 19 خرداد 1400

سنگینی سقف چهاردیواری‌ها بر سر کودکان!

سنگینی سقف چهاردیواری‌ها بر سر کودکان! شیوع ویروسی که تا دوسال پیش برای مردم دنیا ناشناخته بود نوعی سردرگمی را در نحوه برخورد و رویارویی با آن به وجود آورده است که این سردرگمی‌ها در آخر به چالش‌های روحی بزرگ و کوچکی تبدیل شده‌اند...
يکشنبه 16 خرداد 1400

آغاز دردسرهای والدین با پایان سال تحصیلی

آغاز دردسرهای والدین با پایان سال تحصیلی پس از امتحانات پایان سال تحصیلی این والدین بودند که از خوشحالی در پوست خودشان نمی‌گنجیدند ...
پنجشنبه 13 خرداد 1400

بخاطر درس نخواندن فرزندان "حرص" نخورید/راه چاره چیست؟

بخاطر درس نخواندن فرزندان "حرص" نخورید/راه چاره چیست؟ عضو تیم تخصصی کودک و نوجوان انجمن ازدواج و خانواده کشور با بیان اینکه در شرایط فعلی نوجوانان انگیزه درس خواندن کمی دارند...
سه شنبه 11 خرداد 1400

محبت به همراه انضباط رمز تربیت کودک کارآمد و با نشاط

محبت به همراه انضباط رمز تربیت کودک کارآمد و با نشاط لازمه تربیت کودک کارآمد و با نشاط آموزش نظم و انضباط همراه با عشق و محبت است. در این راه، اولین و مهم‌ترین قدم باانضباط بودن والدین است. اگر والدین منضبط نباشند، در آموزش نظم به فرزندانشان موفق نخواهند بود.
پنجشنبه 6 خرداد 1400