ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : چهارشنبه 19 مرداد 1401
چهارشنبه 19 مرداد 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 تربيت فرزند
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

در بررسی‌های یک مطالعه کیفی مطرح شد؛

خشونت خانگی چه تاثیری بر نوجوانان دارد؟

 خشونت خانگی چه تاثیری بر نوجوانان دارد؟ بررسی‌های یک مطالعه کیفی حاکی از این است که طبق تجربیات نوجوانان، مشکلات اقتصادی و اجتماعی نقش مهمی در بروز خشونت خانگی دارند و این موضوع به طور محسوس توسط آن‌ها قابل درک است.
شنبه 8 آبان 1400

جلب اعتماد والدین، لازمه بازگشایی منطقی مدارس

جلب اعتماد والدین، لازمه بازگشایی منطقی مدارس یک کارشناس حوزه آموزش و پرورش با اشاره به اینکه هر چند که در اکثر کشورها، مدارس فعالیت خود را با آموزش‌های حضوری شروع کرده‌اند...
جمعه 7 آبان 1400

مروری بر نتایج یک پژوهش؛

چرا برخی والدین میان فرزندان دختر و پسر خود فرق می‌گذارند؟!

 چرا برخی والدین میان فرزندان دختر و پسر خود فرق می‌گذارند؟! یک محقق طی یک مطالعه عوامل موثر بر نابرابری جنسیتی از سوی والدین را در خانواده‌های ساکن تهران بررسی کرده است.
شنبه 24 مهر 1400

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی تاکید کرد؛

ضرورت توجه به آموزش معارف زندگی برای کودکان

 ضرورت توجه به آموزش معارف زندگی برای کودکان نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی بر ضرورت توجه به آموزش معارف زندگی برای کودکان تاکید کرد.
جمعه 23 مهر 1400

بررسی تاثیرات مخرب کرونا بر بهداشت روانی کودکان

بررسی تاثیرات مخرب کرونا بر بهداشت روانی کودکان کودکان آسیب‌پذیرترین گروه در هر جامعه‌ای هستند، و نباید از نیازهای آنها به سادگی عبور کرد، به دنبال شیوع ویروس کرونا، کودکان بیشتر از سایر اقشار جامعه تحت تاثیر قرار گرفتند .
يکشنبه 18 مهر 1400

به انگیزه روز جهانی کودک بررسی شد؛

آسیب‌های غفلت از سلامت روان کودکان در روزگار کرونا

 آسیب‌های غفلت از سلامت روان کودکان در روزگار کرونا فرزانه طهماسبی، مدرس دانشگاه با بیان این مطلب که اضطراب و استرس در میان کودکان با همه‌گیری ویروس کرونا افزایش یافته است، تأکید کرد:
شنبه 17 مهر 1400

ایکنا در گفت‌وگو با دیده‌بان بررسی کرد؛

باز آمد بوی ماه مدرسه با تکرار بلاتکلیفی یا تجربه‌اندوزی؟

باز آمد بوی ماه مدرسه با تکرار بلاتکلیفی یا تجربه‌اندوزی؟ یک کارشناس حوزه تعلیم و تربیت ضمن انتقاد از نبود دورنمای روشن برای آموزش در کشور، تأکید کرد: اگر قرار بود از آموزش تلفیقی استفاده شود باید به معلمان، دانش‌آموزان و اولیا پیش‌تر در مورد چگونگی و نحوه اجرا اطلاع‌رسانی دقیق می‌شد.
شنبه 3 مهر 1400

آموزش در حسرت مدرسه

آموزش در حسرت مدرسه پس از حدود ۱۹ ماه از تعطیلی مدارس و جایگزینی آموزش مجازی به جای آموزش حضوری و آثار و تبعات روانی و اجتماعی ناشی از آن، کارشناسان و والدین حضور دانش آموزان در مدارس را بسیار ضروری می دانند.
چهارشنبه 31 شهريور 1400

همشاگردی از دور سلام

همشاگردی از دور سلام «امیدوارم هر چه زودتر تمام مردم دنیا واکسن کرونا بزنند و این کرونا از بین برود و ما بچه‌ها به مدرسه برگردیم چون با بچه‌ها درس‌خواندن یک دنیای دیگر است.‌ من فقط دعا می‌کنم سال دیگر مدارس آنلاین نباشد.‌»
سه شنبه 30 شهريور 1400

مدیر منطقه ای مدیترانه شرقی سازمان جهانی بهداشت:

بازگشایی مدارس در خیلی از کشورها آغاز شده است/ واکسیناسیون کودکان همچون بزرگسالان در اولویت است

 بازگشایی مدارس در خیلی از کشورها آغاز شده است/ واکسیناسیون کودکان همچون بزرگسالان در اولویت است مدیر منطقه ای مدیترانه شرقی سازمان جهانی بهداشت در پاسخ به این سوال که آیا واکسیناسیون کودکان امنیتی برای بازگشت...
جمعه 26 شهريور 1400