ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : سه شنبه 7 تير 1401
سه شنبه 7 تير 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 تربيت فرزند
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

کارشناس مذهبی مطرح کرد:

کودکان پرخاشگر؛ نتیجه اختلافات زوجین/ دنیای کودک را درک کنیم

کودکان پرخاشگر؛ نتیجه اختلافات زوجین/ دنیای کودک را درک کنیم کارشناس مسائل مذهبی پرخاشگری فرزندان را نتیجه اختلاف و تشنج بین والدین دانست و گفت: محیط عاری از اختلاف شرط تربیت صحیح است و والدین باید دنیای کودکان را درک کنند.
جمعه 5 آذر 1400

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی:

حضور دانش آموزان در مدارس آذربایجان‌شرقی اجباری نیست

حضور دانش آموزان در مدارس آذربایجان‌شرقی اجباری نیست معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی با اشاره به بازگشایی حضوری مدارس از امروز، گفت: حضور دانش آموزان در مدارس اجباری نیست، ولی اصل بر حضور آنان است.
چهارشنبه 3 آذر 1400

کمک یا رواج تقلب در آموزش آنلاین؟

کمک یا رواج تقلب در آموزش آنلاین؟ صدای پچ‌پچ مادرها و پدرها موقع پرسیدن درس، دستخط خرچنگ قورباغه دانش‌آموز در کلاس درس و ناگهان دستخط زیبایش موقع امتحان و ...
سه شنبه 2 آذر 1400

حضور دانش آموزان الزامی است!

 حضور دانش آموزان الزامی است! خانواده‌ها باید در نظر داشته باشند خطر بی‌سوادی و افت تحصیلی دانش‌آموزانشان را تهدید می‌کند و ما هم تمام پروتکل‌های بهداشتی را برای ورود دانش‌آموزان در نظر گرفته‌ایم. با این حال برای مدارس بازگشایی‌ها اجبار است و مدیران مدارس برای دانش‌آموزانشان برنامه‌ریزی می‌کنند.
دوشنبه 1 آذر 1400

۵ نکته ساده برای مکالمه واقعی با نوجوان‌ها

۵ نکته ساده برای مکالمه واقعی با نوجوان‌ها شلجا سن، روانشناس کودک و نوجوان، خانواده‌درمانگر است و در یادداشت پیش‌رو درمورد راهکارهای بهبود روابط با نوجوان‌ها صحبت می‌کند.
شنبه 29 آبان 1400

در یک پژوهش بررسی شد

راهکار غلبه بر ترس‌های کودکی پسران

 راهکار غلبه بر ترس‌های کودکی پسران ترس‌های دوران کودکی، اموری اجتناب‌ناپذیر هستند که در صورت عدم توجه مناسب به آن‌ها، می‌توانند جوانی و بزرگ‌سالی فرد را دچار اختلال جدی کنند.
سه شنبه 18 آبان 1400

خانواده ها چگونه فشارهای روانی دوران کرونا را مدیریت کنند؟

خانواده ها چگونه فشارهای روانی دوران کرونا را مدیریت کنند؟ «نسرین سادات سیدمراغه» روانشناس به خبرنگار ایرنا گفت: خانواده ها در نظر داشته باشند در دوران کرونا می‌توان با استفاده از آموزش مهارت‌ های خود تنظیمی، حل مساله، روش‌های خود مراقبتی و بالا بردن سطح آگاهی از بروز برخی مسائل و مشکلات روانی جدی جلوگیری کرد.
شنبه 15 آبان 1400

دانش‌آموزان آسیب‌دیده‌ترین قشر از کرونا

دانش‌آموزان آسیب‌دیده‌ترین قشر از کرونا دانش‌آموزان به عنوان سرمایه‌های علمی کشور از اهمیت بالایی برخوردار هستند، اما با شیوع کرونا و جایگزین شدن آموزش مجازی به جای حضوری، وضعیت آنها تغییر کرد لذا می‌توان گفت که شاید بزرگترین و مهمترین قشر آسیب‌دیده از کرونا، دانش‌آموزان هستند.
پنجشنبه 13 آبان 1400

دبیر کارگروه فرهنگی، آموزشی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی:

دانش آموزان ساعات خود را بیش از حد متعارف در فضای مجازی سپری می‌کنند

 دانش آموزان ساعات خود را بیش از حد متعارف در فضای مجازی سپری می‌کنند دبیر کارگروه فرهنگی، آموزشی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی با بیان این‌که در بحث فضای مجازی به دو صورت با آسیب مواجه هستیم،...
چهارشنبه 12 آبان 1400

در بررسی‌های یک مطالعه کیفی مطرح شد؛

خشونت خانگی چه تاثیری بر نوجوانان دارد؟

 خشونت خانگی چه تاثیری بر نوجوانان دارد؟ بررسی‌های یک مطالعه کیفی حاکی از این است که طبق تجربیات نوجوانان، مشکلات اقتصادی و اجتماعی نقش مهمی در بروز خشونت خانگی دارند و این موضوع به طور محسوس توسط آن‌ها قابل درک است.
شنبه 8 آبان 1400