ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : دوشنبه 4 بهمن 1400
دوشنبه 4 بهمن 1400
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 تربيت فرزند
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

وزیر آموزش و پرورش؛

حضور دانش‌آموزان در مدارس الزامی است

حضور دانش‌آموزان در مدارس الزامی است وزیر آموزش و پرورش گفت: حضور دانش‌آموزان در مدارس در نیم سال دوم تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ براساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا الزامی است.
چهارشنبه 29 دي 1400

۹ نکته که از فرزند شما یک شهروند خوب می‌سازد

۹ نکته که از فرزند شما یک شهروند خوب می‌سازد فرزندان شما این را نمی‌گویند، اما آنان نیاز دارند که شما هر از چند گاهی در زندگی درونی‌شان تحقیق کنید تا بفهمید که آن‌ها چه فکر و چه احساسی دارند.
دوشنبه 27 دي 1400

یک روانپزشک توضیح داد:

نشانه‌های اختلال یادگیری در کودکان

نشانه‌های اختلال یادگیری در کودکان رئیس بیمارستان استاد محرری شیراز، نشانه‌های اختلال یادگیری در کودکان را توضیح داد و به والدین توصیه کرد که این نشانه‌ها را جدی بگیرند.
يکشنبه 19 دي 1400

سبک زندگی

راهکاری برای تنظیم هیجان در کودکان

راهکاری برای تنظیم هیجان در کودکان تنظیم هیجان مهارتی اکتسابی است. خلق کودکان نوپا می‌تواند مانند آونگ متغیر باشد. یکی از مهم‌ترین وظایف والدین آموزش خودتنظیمی به کودکان است.
سه شنبه 14 دي 1400

امتحان مجازی، اضطراب واقعی

 امتحان مجازی، اضطراب واقعی شاید به نظر برسد امتحان مجازی استرس کمتری دارد چون در شرایط بهتری برگزار می‌شود، پس چه بهتر که امتحانات مجازی باشد اما این فقط یک روی سکه است.
شنبه 11 دي 1400

تک فرزندها چگونه بار می‌آیند؟

تک فرزندها چگونه بار می‌آیند؟ روانشناس کودک و رئیس انجمن دراماتراپی ایران معتقد است توقع و انتظار والدین از کودک تک فرزند بسیار بالا است، از این رو چنین کودکانی برای رسیدن به موفقیت و پیشرفت مد نظر والدین همواره باید فشار زیادی را تحمل کنند.
پنجشنبه 9 دي 1400

بچه‌ها محبت، عدالت و صمیمیت می‌خواهند

بچه‌ها محبت، عدالت و صمیمیت می‌خواهند کودکان رفتار خود را از افرادی که در محیط زندگی‌شان هستند، می‌آموزند. والدین نخستین مدل‌هایی هستند که کودکان از آن‌ها تقلید می‌کنند.
شنبه 4 دي 1400

چگونه موضوع مرگ را برای کودکان توضیح دهیم؟

چگونه موضوع مرگ را برای کودکان توضیح دهیم؟ چه بخواهیم چه نخواهیم از خردسالی و سنین بسیار کم کودکان نسبت به مرگ کنجکاو می‌شوند و به فهمیدن و پرسیدن درباره مرگ و احساس غم مربوط به آن به طور طبیعی علاقه‌مند هستند.
چهارشنبه 17 آذر 1400

تاثیر ماندگار فرهنگ خانوادگی بر فرزندان

تاثیر ماندگار فرهنگ خانوادگی بر فرزندان نحوه برقراری ارتباط و نوع رفتار افراد در روابط، تا حد زیادی، تحت تاثیر تجربیاتشان در خانواده است.
سه شنبه 16 آذر 1400

هنگام «تمسخر» فرزندان توسط «فامیل» سکوت نکنید

هنگام «تمسخر» فرزندان توسط «فامیل» سکوت نکنید یک مشاور با تاکید بر اهمیت نقش والدین در حمایت از فرزندان به هنگام آزارهای روانی، به سکوت برخی والدین هنگام تمسخر فرزندان از سوی اقوام و فامیل اشاره کرد و گفت:
پنجشنبه 11 آذر 1400