ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : دوشنبه 17 مرداد 1401
دوشنبه 17 مرداد 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 تربيت فرزند
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

رئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور خبر داد:

نگرانی از افزایش «افسردگی»/ لزوم جبران خسارتهای دو سال قرنطینه دانش‌آموزان

نگرانی از افزایش «افسردگی»/ لزوم جبران خسارتهای دو سال قرنطینه دانش‌آموزان رئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور با اشاره به مقالات واصله به همایش ملی " آسیب‌ شناسی و مداخلات روان‌ شناختی و اجتماعی کرونا و پساکرونا"، گفت:
يکشنبه 2 مرداد 1401

اگر فرزند خردسال دارید، بخوانید

اگر فرزند خردسال دارید، بخوانید پس از رد و بدل‌شدن چند ایمیل و پذیرش درخواست مصاحبه‌ی آنلاین از طریق زوم و تعیین روز و ساعت آن، در ایمیلی به شباهت زبانی کارش در روان‌شناسی رشد با عنوان مجله اشاره می‌کند:
چهارشنبه 25 خرداد 1401

آمارهایی جالب از انصراف زوجین از «طلاق» بدلیل داشتن «فرزند»

۶۷ درصد «طلاق‌ها» در خانواده‌های بدون فرزند رخ می‌دهد

 ۶۷ درصد «طلاق‌ها» در خانواده‌های بدون فرزند رخ می‌دهد دبیر مرکز مطالعات جمعیت با اشاره به اینکه براساس آمارهای رسمی کشور بیش از ۴۷ درصد طلاق‌ها در ۵ سال نخست زندگی مشترک زوجین اتفاق می‌افتد، گفت: ۶۷ درصد طلاق‌ها در خانواده‌های بدون فرزند رخ می‌دهد.
چهارشنبه 18 خرداد 1401

بررسی ابعاد تربیتی دانش‌آموزان از دیدگاه امام خمینی(ره)

بررسی ابعاد تربیتی دانش‌آموزان از دیدگاه امام خمینی(ره) تربیت و تزکیه، اصلاح نفس، الگو بودن انبیاء و اولیای الهی، استقلال فرهنگی و کشف استعداد کودکان و جوانان از عبارات رایج مورد استفاده امام خمینی(ره) در مباحث تعلیم و تربیت هستند.
شنبه 14 خرداد 1401

اهمیت فرزندآوری در روایات اسلامی/پژمردگی خانواده های بدون فرزند

اهمیت فرزندآوری در روایات اسلامی/پژمردگی خانواده های بدون فرزند از آیات قرآن تا احادیث و روایات اسلامی بر اهمیت فرزندآوری تاکید داشته اند که نشان می ‌دهد از پایه‌های اصلی قدرتمندی، تولید ثروت و پیشرفت هر خانواده و جامعه‌ای، جمعیت است.
دوشنبه 9 خرداد 1401

اهمیت رفتاری های والدین در شکل‌گیری هویت جنسی کودک

اهمیت رفتاری های والدین در شکل‌گیری هویت جنسی کودک روانشناس بالینی گفت: رفتارهای والدین با کودکان و کیفیت روابط خانوادگی در سال های اولیه زندگی کودک
يکشنبه 1 خرداد 1401

بی‌حوصلگی و پرخاشگری بلای جان دانش‌آموزان

بی‌حوصلگی و پرخاشگری بلای جان دانش‌آموزان تاثیرات تغییر سبک‌ زندگی محصلان در دوره کرونا با حضوری‌شدن مدارس نمود بیشتری پیدا کرده است. والدین باید چه کنند؟
چهارشنبه 21 ارديبهشت 1401

پژوهشگران پاسخ دادند

اوقات فراغت جوانان در دوران کرونا دچار چه تغییراتی شد؟

اوقات فراغت جوانان در دوران کرونا دچار چه تغییراتی شد؟ با توجه به اینکه موضوع چگونگی گذران اوقات فراغت در دوران جوانی اهمیت زیادی دارد، پژوهشگران با انجام یک مطالعه، تجربه زیستی جوانان را در گذراندن اوقات فراغت در دوران کرونا مورد بررسی قرار دادند.
شنبه 3 ارديبهشت 1401

نشانه‌های والدین کنترل گر چیست و چرا والدین کنترل گر زیان‌آورند؟

نشانه‌های والدین کنترل گر چیست و چرا والدین کنترل گر زیان‌آورند؟ داشتن احساس کنترل و استقلال برای سلامتی و به‌زیستی افراد ضروری است.
چهارشنبه 31 فروردين 1401

نگاهی به کارتون‌های علمی قدیمی تلویزیون؛

از ماشین اختراع "پروفسور بالتازار" تا گردویی که با نیروی دانش شکسته میشد

از ماشین اختراع "پروفسور بالتازار" تا گردویی که با نیروی دانش شکسته میشد بالا و پایین پریدن "پروفسور بالتازار" بعد از یک اختراع موفقیت‌آمیز،
سه شنبه 30 فروردين 1401