ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : سه شنبه 27 ارديبهشت 1401
سه شنبه 27 ارديبهشت 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 تربيت فرزند
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

ایکنا در گفت‌وگو با دیده‌بان بررسی کرد؛

باز آمد بوی ماه مدرسه با تکرار بلاتکلیفی یا تجربه‌اندوزی؟

باز آمد بوی ماه مدرسه با تکرار بلاتکلیفی یا تجربه‌اندوزی؟ یک کارشناس حوزه تعلیم و تربیت ضمن انتقاد از نبود دورنمای روشن برای آموزش در کشور، تأکید کرد: اگر قرار بود از آموزش تلفیقی استفاده شود باید به معلمان، دانش‌آموزان و اولیا پیش‌تر در مورد چگونگی و نحوه اجرا اطلاع‌رسانی دقیق می‌شد.
شنبه 3 مهر 1400

آموزش در حسرت مدرسه

آموزش در حسرت مدرسه پس از حدود ۱۹ ماه از تعطیلی مدارس و جایگزینی آموزش مجازی به جای آموزش حضوری و آثار و تبعات روانی و اجتماعی ناشی از آن، کارشناسان و والدین حضور دانش آموزان در مدارس را بسیار ضروری می دانند.
چهارشنبه 31 شهريور 1400

همشاگردی از دور سلام

همشاگردی از دور سلام «امیدوارم هر چه زودتر تمام مردم دنیا واکسن کرونا بزنند و این کرونا از بین برود و ما بچه‌ها به مدرسه برگردیم چون با بچه‌ها درس‌خواندن یک دنیای دیگر است.‌ من فقط دعا می‌کنم سال دیگر مدارس آنلاین نباشد.‌»
سه شنبه 30 شهريور 1400

مدیر منطقه ای مدیترانه شرقی سازمان جهانی بهداشت:

بازگشایی مدارس در خیلی از کشورها آغاز شده است/ واکسیناسیون کودکان همچون بزرگسالان در اولویت است

 بازگشایی مدارس در خیلی از کشورها آغاز شده است/ واکسیناسیون کودکان همچون بزرگسالان در اولویت است مدیر منطقه ای مدیترانه شرقی سازمان جهانی بهداشت در پاسخ به این سوال که آیا واکسیناسیون کودکان امنیتی برای بازگشت...
جمعه 26 شهريور 1400

معاون وزیر آموزش و پرورش:

تعطیلی مدارس باعث کم تحرکی و افسردگی دانش آموزان شده‌است

تعطیلی مدارس باعث کم تحرکی و افسردگی دانش آموزان شده‌است معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: تعطیلی مدارس موجب افت تحصیلی، افسردگی و کم تحرکی دانش آموزان شده و باید کلاس‌های حضوری را به تدریج و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی آغاز کنیم.
چهارشنبه 24 شهريور 1400

دانش‌آموزان و معلمان، درگیر افسردگی پنهان

 دانش‌آموزان و معلمان، درگیر افسردگی پنهان «از نظر تربیتی هم یک افسردگی پنهان اتفاق افتاده است. افسردگی پنهان اول برای خانواده‌ها است.
يکشنبه 21 شهريور 1400

رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس؛

بازگشایی حضوری مدارس و دانشگاه ها در ابتدای مهر ماه منتفی است

 بازگشایی حضوری مدارس و دانشگاه ها در ابتدای مهر ماه منتفی است رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با استناد به توضیحات وزرای وزیر علوم و بهداشت و سرپرست وزارت آموزش و پرورش در جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تاکید کرد: مدارس و دانشگاه ها در ابتدای مهرماه به صورت غیرحضوری خواهد بود.
چهارشنبه 17 شهريور 1400

سبک زندگی

بازی و فعالیت هایی برای تقویت مهارت های ارتباطی کودکان

بازی و فعالیت هایی برای تقویت مهارت های ارتباطی کودکان همه‌ی ما می‌دانیم انسان موجودی اجتماعی است و نیازمند به برقراری ارتباط اجتماعی با دیگران دارد.
چهارشنبه 10 شهريور 1400

امکان بازگشایی مدارس فعلا وجود ندارد

امکان بازگشایی مدارس فعلا وجود ندارد رییس کمیته کشوری اپیدمیولوژی کرونا گفت: قطعا در چند هفته آینده امکان بازگشایی مدارس وجود ندارد و باید صبر کنیم و زیرساخت های این موضوع توجه ویژه کنیم.
دوشنبه 8 شهريور 1400

مدیرکل آموزش و پرورش:

دانش‌آموزان آذربایجان‌شرقی اول آبان در کلاس درس حاضر می‌شوند

دانش‌آموزان آذربایجان‌شرقی اول آبان در کلاس درس حاضر می‌شوند مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی گفت: تمهیدات لازم برای بازگشایی مدارس استان از اول مهرماه انجام شده اما دانش‌آموزان از اول آبان در کلاس درس حاضر می‌شوند.
يکشنبه 7 شهريور 1400