ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : سه شنبه 3 خرداد 1401
سه شنبه 3 خرداد 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 تربيت فرزند
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

۵ نکته ساده برای مکالمه واقعی با نوجوان‌ها

۵ نکته ساده برای مکالمه واقعی با نوجوان‌ها شلجا سن، روانشناس کودک و نوجوان، خانواده‌درمانگر است و در یادداشت پیش‌رو درمورد راهکارهای بهبود روابط با نوجوان‌ها صحبت می‌کند.
شنبه 29 آبان 1400

در یک پژوهش بررسی شد

راهکار غلبه بر ترس‌های کودکی پسران

 راهکار غلبه بر ترس‌های کودکی پسران ترس‌های دوران کودکی، اموری اجتناب‌ناپذیر هستند که در صورت عدم توجه مناسب به آن‌ها، می‌توانند جوانی و بزرگ‌سالی فرد را دچار اختلال جدی کنند.
سه شنبه 18 آبان 1400

خانواده ها چگونه فشارهای روانی دوران کرونا را مدیریت کنند؟

خانواده ها چگونه فشارهای روانی دوران کرونا را مدیریت کنند؟ «نسرین سادات سیدمراغه» روانشناس به خبرنگار ایرنا گفت: خانواده ها در نظر داشته باشند در دوران کرونا می‌توان با استفاده از آموزش مهارت‌ های خود تنظیمی، حل مساله، روش‌های خود مراقبتی و بالا بردن سطح آگاهی از بروز برخی مسائل و مشکلات روانی جدی جلوگیری کرد.
شنبه 15 آبان 1400

دانش‌آموزان آسیب‌دیده‌ترین قشر از کرونا

دانش‌آموزان آسیب‌دیده‌ترین قشر از کرونا دانش‌آموزان به عنوان سرمایه‌های علمی کشور از اهمیت بالایی برخوردار هستند، اما با شیوع کرونا و جایگزین شدن آموزش مجازی به جای حضوری، وضعیت آنها تغییر کرد لذا می‌توان گفت که شاید بزرگترین و مهمترین قشر آسیب‌دیده از کرونا، دانش‌آموزان هستند.
پنجشنبه 13 آبان 1400

دبیر کارگروه فرهنگی، آموزشی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی:

دانش آموزان ساعات خود را بیش از حد متعارف در فضای مجازی سپری می‌کنند

 دانش آموزان ساعات خود را بیش از حد متعارف در فضای مجازی سپری می‌کنند دبیر کارگروه فرهنگی، آموزشی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی با بیان این‌که در بحث فضای مجازی به دو صورت با آسیب مواجه هستیم،...
چهارشنبه 12 آبان 1400

در بررسی‌های یک مطالعه کیفی مطرح شد؛

خشونت خانگی چه تاثیری بر نوجوانان دارد؟

 خشونت خانگی چه تاثیری بر نوجوانان دارد؟ بررسی‌های یک مطالعه کیفی حاکی از این است که طبق تجربیات نوجوانان، مشکلات اقتصادی و اجتماعی نقش مهمی در بروز خشونت خانگی دارند و این موضوع به طور محسوس توسط آن‌ها قابل درک است.
شنبه 8 آبان 1400

جلب اعتماد والدین، لازمه بازگشایی منطقی مدارس

جلب اعتماد والدین، لازمه بازگشایی منطقی مدارس یک کارشناس حوزه آموزش و پرورش با اشاره به اینکه هر چند که در اکثر کشورها، مدارس فعالیت خود را با آموزش‌های حضوری شروع کرده‌اند...
جمعه 7 آبان 1400

مروری بر نتایج یک پژوهش؛

چرا برخی والدین میان فرزندان دختر و پسر خود فرق می‌گذارند؟!

 چرا برخی والدین میان فرزندان دختر و پسر خود فرق می‌گذارند؟! یک محقق طی یک مطالعه عوامل موثر بر نابرابری جنسیتی از سوی والدین را در خانواده‌های ساکن تهران بررسی کرده است.
شنبه 24 مهر 1400

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی تاکید کرد؛

ضرورت توجه به آموزش معارف زندگی برای کودکان

 ضرورت توجه به آموزش معارف زندگی برای کودکان نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی بر ضرورت توجه به آموزش معارف زندگی برای کودکان تاکید کرد.
جمعه 23 مهر 1400

بررسی تاثیرات مخرب کرونا بر بهداشت روانی کودکان

بررسی تاثیرات مخرب کرونا بر بهداشت روانی کودکان کودکان آسیب‌پذیرترین گروه در هر جامعه‌ای هستند، و نباید از نیازهای آنها به سادگی عبور کرد، به دنبال شیوع ویروس کرونا، کودکان بیشتر از سایر اقشار جامعه تحت تاثیر قرار گرفتند .
يکشنبه 18 مهر 1400