ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : چهارشنبه 28 ارديبهشت 1401
چهارشنبه 28 ارديبهشت 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 تربيت فرزند
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

چگونه موضوع مرگ را برای کودکان توضیح دهیم؟

چگونه موضوع مرگ را برای کودکان توضیح دهیم؟ چه بخواهیم چه نخواهیم از خردسالی و سنین بسیار کم کودکان نسبت به مرگ کنجکاو می‌شوند و به فهمیدن و پرسیدن درباره مرگ و احساس غم مربوط به آن به طور طبیعی علاقه‌مند هستند.
چهارشنبه 17 آذر 1400

تاثیر ماندگار فرهنگ خانوادگی بر فرزندان

تاثیر ماندگار فرهنگ خانوادگی بر فرزندان نحوه برقراری ارتباط و نوع رفتار افراد در روابط، تا حد زیادی، تحت تاثیر تجربیاتشان در خانواده است.
سه شنبه 16 آذر 1400

هنگام «تمسخر» فرزندان توسط «فامیل» سکوت نکنید

هنگام «تمسخر» فرزندان توسط «فامیل» سکوت نکنید یک مشاور با تاکید بر اهمیت نقش والدین در حمایت از فرزندان به هنگام آزارهای روانی، به سکوت برخی والدین هنگام تمسخر فرزندان از سوی اقوام و فامیل اشاره کرد و گفت:
پنجشنبه 11 آذر 1400

فاصله ازدواج والدین تا تولد فرزند چقدر است؟

 فاصله ازدواج والدین تا تولد فرزند چقدر است؟ فرزند حاصل زندگی مشترک است و عوامل گوناگون فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی بر روی فرزندآوری تاثیر می‌گذارند...
سه شنبه 9 آذر 1400

چطور نوجوان‌ها کتابخوان می‌شوند؟

چطور نوجوان‌ها کتابخوان می‌شوند؟ در اولین سال تدریسم گزاره «نوجوان‌های امروز کتابخوان نیستند» برایم به‌طور کامل باطل شد. نوجوان‌ها خیلی فراتر از حد تصور کتابخوان بودند. فقط مشکل اینجا بود که کتاب خوب به دست‌شان نمی‌رسید.
شنبه 6 آذر 1400

کارشناس مذهبی مطرح کرد:

کودکان پرخاشگر؛ نتیجه اختلافات زوجین/ دنیای کودک را درک کنیم

کودکان پرخاشگر؛ نتیجه اختلافات زوجین/ دنیای کودک را درک کنیم کارشناس مسائل مذهبی پرخاشگری فرزندان را نتیجه اختلاف و تشنج بین والدین دانست و گفت: محیط عاری از اختلاف شرط تربیت صحیح است و والدین باید دنیای کودکان را درک کنند.
جمعه 5 آذر 1400

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی:

حضور دانش آموزان در مدارس آذربایجان‌شرقی اجباری نیست

حضور دانش آموزان در مدارس آذربایجان‌شرقی اجباری نیست معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی با اشاره به بازگشایی حضوری مدارس از امروز، گفت: حضور دانش آموزان در مدارس اجباری نیست، ولی اصل بر حضور آنان است.
چهارشنبه 3 آذر 1400

کمک یا رواج تقلب در آموزش آنلاین؟

کمک یا رواج تقلب در آموزش آنلاین؟ صدای پچ‌پچ مادرها و پدرها موقع پرسیدن درس، دستخط خرچنگ قورباغه دانش‌آموز در کلاس درس و ناگهان دستخط زیبایش موقع امتحان و ...
سه شنبه 2 آذر 1400

حضور دانش آموزان الزامی است!

 حضور دانش آموزان الزامی است! خانواده‌ها باید در نظر داشته باشند خطر بی‌سوادی و افت تحصیلی دانش‌آموزانشان را تهدید می‌کند و ما هم تمام پروتکل‌های بهداشتی را برای ورود دانش‌آموزان در نظر گرفته‌ایم. با این حال برای مدارس بازگشایی‌ها اجبار است و مدیران مدارس برای دانش‌آموزانشان برنامه‌ریزی می‌کنند.
دوشنبه 1 آذر 1400

۵ نکته ساده برای مکالمه واقعی با نوجوان‌ها

۵ نکته ساده برای مکالمه واقعی با نوجوان‌ها شلجا سن، روانشناس کودک و نوجوان، خانواده‌درمانگر است و در یادداشت پیش‌رو درمورد راهکارهای بهبود روابط با نوجوان‌ها صحبت می‌کند.
شنبه 29 آبان 1400