ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : يکشنبه 12 تير 1401
يکشنبه 12 تير 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 اخلاق در خانواده
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

من خودم را نمی‌شناسم ولی تو مرا می‌شناسی!

من خودم را نمی‌شناسم ولی تو مرا می‌شناسی! xپژوهش‌ها نشان می‌دهند اولین برخوردها، نافذترین شناخت را از ما در ذهن دیگران رقم می‌زند. درواقع، ما یک عمر دست‌وپا می‌زنیم تا خودمان را بشناسیم....
چهارشنبه 22 دي 1400

زوج‌های جوان و چالش «دخالت والدین»

زوج‌های جوان و چالش «دخالت والدین» ازدواج و تشکیل زندگی به مثابه آرزویی دیرینه در پیچ و خم‌های فراوان زندگی برای دو جوان نعمتی بزرگ است و تداوم آن را می‌توان هنر یک خانواده در زندگی دانست.
سه شنبه 21 دي 1400

طلاق پس از ۳۰ سال زندگی مشترک؛ سر «پیری» و «معرکه»گیری؟

طلاق پس از ۳۰ سال زندگی مشترک؛ سر «پیری» و «معرکه»گیری؟ آمارهای موجود کشوری بیانگر این واقعیت‌اند که گرچه طی چهار سال اخیر بخش اعظم طلاق‌ها به زندگی‌های مشترکی...
دوشنبه 20 دي 1400

یا چاره‌ساز باشید، یا صبرپیشه سازید

 یا چاره‌ساز باشید، یا صبرپیشه سازید دین مبین اسلام خانواده را از مهم‌ترین و اساسی‌ترین واحدهای اجتماعی می‌داند. از این رو متعادل بودن اعضای خانواده و رابطه‌های اعضای آن بی‌گمان اثرات مثبتی را در جامعه به دنبال خواهد داشت.
جمعه 10 دي 1400

چگونه از شّر افکار مزاحم یا ناخواسته خلاص شویم؟

 چگونه از شّر افکار مزاحم یا ناخواسته خلاص شویم؟ افکار ناخواسته یا مزاحم اگر بمانند به وسواس تبدیل می‌شوند و زندگی ما را تباه می‌کنند.
سه شنبه 7 دي 1400

چرا برنامه‌ریزی‌هایمان شکست می‌خورد؟

چرا برنامه‌ریزی‌هایمان شکست می‌خورد؟ از وقتی خودم را شناختم عاشق برنامه‌ریزی‌های شب عید بودم. یکی برایم سررسید هدیه می‌داد و من هنوز عید نشده برای یک‌سال خودم برنامه‌ریزی می‌کردم.
يکشنبه 5 دي 1400

هر روز چند تا دروغ می‌گوییم؟

هر روز چند تا دروغ می‌گوییم؟ امروز داشتم دفتر عملکرد رفتارهای شخصی‌ام را مرور می‌کردم و به خودم نمره می‌دادم. نمره صداقتم پایین بود.
جمعه 3 دي 1400

هرگز برای این امور عذرخواهی نکنید!

هرگز برای این امور عذرخواهی نکنید! ما معمولاً عذرخواهی می‌کنیم چون بیش‌ از حد نگران فکر مردم هستیم یا احساسات آنها را بر نیازهای خودمان مقدم می‌دانیم. عذرخواهی در بسیاری از موقعیت‌ها غیرضروری است و گاه اصلاً نباید عذرخواهی کنیم.
جمعه 3 دي 1400

تعویق سن بازنشستگی؛

جلوگیری از انزوای افراد

 جلوگیری از انزوای افراد یک جمعیت‌شناس با اشاره به تعویق سن بازنشستگی مطرح شده در لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ اظهار کرد:
پنجشنبه 2 دي 1400

چگونگی تربیت دینی در عصر مدرن/ والدین همراه امین فرزندان باشند

چگونگی تربیت دینی در عصر مدرن/ والدین همراه امین فرزندان باشند نشست سوم از سلسله نشست‌های دامنه فعالیت‌های فردی و اجتماعی مادر با موضوع «چگونه فرزندان دینی تربیت کنیم؟» به همت ایکنا قم با همکاری مؤسسه خانواده اسلامی و تربیت معنوی «خاتم» تقدیم مخاطبان می‌شود.
جمعه 26 آذر 1400