ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : جمعه 15 اسفند 1399
جمعه 15 اسفند 1399
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 اخلاق در خانواده
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

هشدار! خشم اعتیادآور است

هشدار! خشم اعتیادآور است موضوع می‌تواند نقض حقوق بشر باشد یا مهمانی‌گرفتن در مرز بین دو خانه؛ تا وقتی موجب خشم حق‌به‌جانب می‌شود، فرقی ندارد موضوع چه باشد.
چهارشنبه 13 اسفند 1399

زندگی واقعی، فدای فضای مجازی

زندگی واقعی، فدای فضای مجازی از آسیب‌هایی که متأسفانه به جان بعضی از افراد و مردم این مرز و بوم افتاده، فضای مجازی است. شب‌نشینی‌های سالم متأسفانه بعضاً جای خود را به فضای مجازی داده است.
سه شنبه 12 اسفند 1399

روز امور تربيتي و تربيت اسلامي

روز امور تربيتي و تربيت اسلامي نوجوانان و جوانان، نقش مهم و تعيين كننده‏اي در ساختن جامعه دارند.
جمعه 8 اسفند 1399

توصیه‌های حضرت علی(ع) خطاب به مردان در مواجهه با اعضای خانواده

توصیه‌های حضرت علی(ع) خطاب به مردان در مواجهه با اعضای خانواده مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: حضرت علی (ع) کانون خانواده را محترم می‌شمرد و همگان را به گرمی نهاد خانواده تشویق می‌کرد،
پنجشنبه 7 اسفند 1399

علاقه پیدا نمی‌شود، ایجاد می‌شود

علاقه پیدا نمی‌شود، ایجاد می‌شود «علاقه‌ات را پیدا کن؛ اگر آنچه را دوست داری انجام بدهی پیدا کنی، آن وقت دیگر مجبور نیستی حتی یک روز هم در زندگی‌ات کار کنی.»
چهارشنبه 6 اسفند 1399

افسردگی ناشی از اعتیاد به کار، در کمین کارمندان است

افسردگی ناشی از اعتیاد به کار، در کمین کارمندان است پژوهشی که در مورد گروهی از کارمندان فرانسوی انجام شده است، نشان می‌دهد که کار کردن بیش از اندازه می‌تواند اعتیاد به کار و افسردگی ناشی از آن را برای کارمندان در پی داشته باشد.
سه شنبه 5 اسفند 1399

عادت‌هایت درباره تو حرف می‌زنند عادت‌هایت درباره تو حرف می‌زنند

 عادت‌هایت درباره تو حرف می‌زنند عادت‌هایت درباره تو حرف می‌زنند ما هر روز، مکرر و یک روند، صدها کار انجام می‌دهیم: بیدار می‌شویم، گوشی را نگاه می‌کنیم، غذا می‌خوریم، مسواک می‌زنیم، شغلمان را انجام دهیم و اعتیادهایمان را ارضا می‌کنیم.
پنجشنبه 30 بهمن 1399

چگونه هر روز آدم بهتری باشم؟

چگونه هر روز آدم بهتری باشم؟ مطمئناً تا به حال به این فکر کرده‌اید که آیا برای بهتر بودن، کلیدهایی وجود دارد؟ پاسخ این سوال پیچیده است. با این حال تلاش برای رسیدن به این هدف، هم برای اطرافیان و هم برای خودتان تأثیر تحول‌آفرینی به همراه خواهد داشت.
چهارشنبه 29 بهمن 1399

ازدواج آسان؛

از اقتصاد تا فرهنگ ازدواج آسان؛ از اقتصاد تا فرهنگ

از اقتصاد تا فرهنگ ازدواج آسان؛ از اقتصاد تا فرهنگ همزمان با شروع‌ ماه رجب، بسیاری از خانواده‌ها کوشیدند تا بستر پیوند آسان زوج‌ها را در دنیای پرزرق‌وبرق امروز فراهم سازند. فراهم‌سازی بستری که می‌تواند شروع آرامش‌انگاری و به‌جا آوردن سنت پیامبر اسلام باشد.
چهارشنبه 29 بهمن 1399

چرا گذشته‌گرا شده‌ایم؟

 چرا گذشته‌گرا شده‌ایم؟ عزیزانی که شیفته «گذشته» هستید، گذشته‌ها گذشته است! در حال حاضر و در عصر اقتصاد دیجیتال، نانوربات‌ها، اینترنت اشیاء، ماشین‌های هوشمند، انرژی‌های تجدیدپذیر، اکتشافات فضایی، هوش مصنوعی و جهان وب به سرعت در حال پیشرفت است.
سه شنبه 28 بهمن 1399