ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : سه شنبه 27 ارديبهشت 1401
سه شنبه 27 ارديبهشت 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 همایش ها و سمینارها
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:

مراسم اربعین امروز یک جریان ادامه دار از نهضت عاشورا است

 مراسم اربعین امروز یک جریان ادامه دار از نهضت عاشورا است نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت مراسم اربعین گفت: مراسم اربعین امروز یک جریان ادامه دار از نهضت عاشورا است.
شنبه 3 مهر 1400

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی:

بیش از ۶۰۰ اثر به دبیرخانه کنگره شعر اربعین رسیده است

بیش از ۶۰۰ اثر به دبیرخانه کنگره شعر اربعین رسیده است مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی با بیان اینکه بیش از ۶۰۰ اثر به دبیرخانه کنگره شعر اربعین ارسال شده است، گفت: مهلت ارسال آثار به این کنگره تا ۳۱ شهریورماه است.
دوشنبه 29 شهريور 1400

رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی:

اشعار شهریار سرشار از احساس، عاطفه، معنویت و دیانت است

 اشعار شهریار سرشار از احساس، عاطفه، معنویت و دیانت است رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی با اشاره به اینکه اشعار شهریار سرشار از احساس، عاطفه، معنویت و دیانت است...
شنبه 27 شهريور 1400

رئیس رسانه ملی:

شور و شوق اشعار نوحه‌های آذربایجانی همه را منقلب می‌کند

شور و شوق اشعار نوحه‌های آذربایجانی همه را منقلب می‌کند رسانه ملی گفت: شاید خیلی از مردم استان های دیگر معنی و مفهوم نوحه‌های آذربایجانی را ندانند اما این اشعار و مرثیه ها به قدری پرشور و زیبا هستند که با شنیدن آن قلب همه منقلب شده و اشک از چشمانشان جاری می شود.
جمعه 26 شهريور 1400

استاندار آذربایجان‌شرقی:

بلوغ کودکان تبریزی در مجالس عزای امام حسین(ع) شکل می‌گیرد

بلوغ کودکان تبریزی در مجالس عزای امام حسین(ع) شکل می‌گیرد استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: در تبریز که اولین پایتخت جهان تشیع است، کودکان بلوغ خود را با مرثیه سرایی و مراسم تعزیه امام حسین(ع)، به دست می‌آورند.
جمعه 26 شهريور 1400

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی:

تبریز؛ خاستگاه بزرگمردانی است که در آسمان مدح و مرثیه درخشیده اند

 تبریز؛ خاستگاه بزرگمردانی است که در آسمان مدح و مرثیه درخشیده اند نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی گفت: تبریز، خاستگاه و زیستگاه بزرگمردان و سخنورانی است که همچون ستارگان پر نور در آسمان مدح و مرثیه درخشیدند و تردیدی نیست که زنده نگه داشتن آرمان و هدف نهضت کربلا مرهون همت این بزرگمردان است.
جمعه 26 شهريور 1400

آغاز به کار هجدهمین اجلاس بین المللی تجلیل از پیرغلامان و خادمان حسینی در تبریز

 آغاز به کار هجدهمین اجلاس بین المللی تجلیل از پیرغلامان و خادمان حسینی در تبریز هجدهمین اجلاس بین المللی تجلیل از پیرغلامان و خادمان حسینی از روز ۲۱ الی ۲۵ شهریور ماه به میزبانی تبریز و با حضور مداحان، شعرا، پیرغلامان و خادمین حسینی برگزار می‌شود.
چهارشنبه 24 شهريور 1400

سومین کنگره شعر محرم سه مهر ماه سال جاری به کار خود پایان می دهد

سومین کنگره شعر محرم سه مهر ماه سال جاری به کار خود پایان می دهد سومین کنگره شعر محرم ، سه مهر ماه سال ۱۴۰۰ با تجلیل از برگزیدگان خود در تبریز به کار خود پایان می‌دهد.
سه شنبه 23 شهريور 1400

با حضور نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی

آئین تجلیل از هیئات مذهبی تبریز برگزار شد

آئین تجلیل از هیئات مذهبی تبریز برگزار شد آئین تجلیل از هیئات مذهبی تبریز که در مراسم محرم پروتکل های بهداشتی را رعایت کردند، با حضور نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی برگزار شد.
جمعه 19 شهريور 1400

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی مطرح کرد

لزوم ‌بهره گیری از زبان شعر در گسترش فرهنگ اربعینی

 لزوم ‌بهره گیری از زبان شعر در گسترش فرهنگ اربعینی نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با بیان این‌که زبان شعر، زبانی تاثیر گذار و فاخر است، گفت: بهره گیری از این زبان برای تبیین ابعاد مختلف حماسه عاشورا و اربعین می‌تواند به گسترش فرهنگ اربعینی تاثیر گذار باشد.
شنبه 13 شهريور 1400