ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : يکشنبه 7 خرداد 1402
يکشنبه 7 خرداد 1402
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 معرفی کتاب هفته
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

روح المعانی؛ مفصل‌ترین تفسیر اهل سنت

روح المعانی؛ مفصل‌ترین تفسیر اهل سنت  «روح المعانی فی تفسیر القرآن العظیم و السبع المثانی» اثر محمود بن عبدالله آلوسى از تفاسیر طولانى و مفصل اهل سنت به زبان عربى است.
دوشنبه 28 آذر 1401

به همت مؤسسه بوستان کتاب؛

کتاب «حیات برزخی» روانه بازار نشر شد

 کتاب «حیات برزخی» روانه بازار نشر شد کتاب «حیات برزخی (بررسی کلامی آیات قرآن بر پایه تفاسیر المیزان و طبری)» اثر سیدجعفر موسوی زاده به همت مؤسسه بوستان کتاب در ۲۲۴ صفحه منتشر شد.
پنجشنبه 24 آذر 1401

کتاب «مطالعات فقه سیاسی» به چاپ دوم رسید

کتاب «مطالعات فقه سیاسی» به چاپ دوم رسید چاپ دوم کتاب «مطالعات فقه سیاسی (مجموعه نشست‌ها و گفتگوها)» به کوشش محمود فلاح است که در پژوهشکده علوم و اندیشه سیاسی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی تهیه و منتشر شد.
يکشنبه 20 آذر 1401

آخرین اثر مرحوم علیرضا صدرا؛ 

کتاب «مبادی علم سیاست متعالی» منتشر شد

 کتاب «مبادی علم سیاست متعالی» منتشر شد کتاب «مبادی علم سیاست متعالی» اثر علیرضا صدرا است که به همت پژوهشکده علوم و اندیشه سیاسی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی تهیه و به همت نشر این پژوهشگاه در ۳۲۳ صفحه منتشر شد.
پنجشنبه 17 آذر 1401

تلخیص البیان؛

پژوهشی در اثبات اعجاز بلاغی قرآن کریم

 پژوهشی در اثبات اعجاز بلاغی قرآن کریم  سید رضی که با خلق شاهکار «نهج البلاغه» توانست گام بزرگی در معرفی مکتب علوی بردارد، در تفسیر خود نیز از نبوغ و دانش سرشار خویش بهره جست تا نخستین اثر مستقل درباره مجازها و استعاره‌های قرآن را تدوین کند.
يکشنبه 13 آذر 1401

به همت نشر پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی؛

  کتاب «قرآن در مکتب اهل بیت (ع)» منتشر شد

  کتاب «قرآن در مکتب اهل بیت (ع)» منتشر شد کتاب «قرآن در مکتب اهل بیت (ع) با تأکید بر کتاب اصول مذهب الشیعه» اثر حجت الاسلام محمدعلی محمدی است که به همت پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی تهیه و منتشر شد.
دوشنبه 7 آذر 1401

به همت نشر پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی؛ 

کتاب «تعامل با اهل کتاب» منتشر شد

 کتاب «تعامل با اهل کتاب» منتشر شد کتاب «تعامل با اهل کتاب بر اساس آموزه‌های قرآن و اهل بیت (ع)» اثر محمد سحرخوان است که در پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی تهیه و منتشر شد.
پنجشنبه 3 آذر 1401

توسط نشر نیلوفر؛

ترجمه «لوئی لامبر و دو داستان دیگرِ» بالزاک منتشر شد

ترجمه «لوئی لامبر و دو داستان دیگرِ» بالزاک منتشر شد کتاب «لوئی لامبر و دو داستان دیگر» اثر اونوره دو بالزاک با ترجمه هژبر سنجرخانی توسط نشر نیلوفر منتشر و راهی بازار نشر شد.
دوشنبه 30 آبان 1401

«اقیانوس آرام» رونمایی می‌شود

«اقیانوس آرام» رونمایی می‌شود همزمان با برگزاری مراسم گرامی داشت سی امین هفته کتاب جمهوری اسلامی و سالگرد رحلت علامه محمد حسین طباطبایی،از کتاب «اقیانوس آرام» در خانه کتاب و ادبیات ایران رونمایی می شود.
شنبه 21 آبان 1401

به همت مؤسسه بوستان کتاب؛

کتاب «انسان و گستره حقوق بندگی» به چاپ چهارم رسید

  کتاب «انسان و گستره حقوق بندگی» به چاپ چهارم رسید چاپ چهارم کتاب «انسان و گستره حقوق بندگی (شرح رساله حقوق امام سجاد (ع))» اثر آیت الله محمدباقر تحریری به همت مؤسسه بوستان کتاب در ۷۹۲ صفحه منتشر شد.
چهارشنبه 18 آبان 1401