ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : يکشنبه 7 خرداد 1402
يکشنبه 7 خرداد 1402
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
 معرفی کتاب هفته
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

جوامع الجامع؛ سومین تفسیر قرآن شیخ طبرسی

جوامع الجامع؛ سومین تفسیر قرآن شیخ طبرسی طبرسی این تفسیر را که گزیده دو تفسیر قبلی او به نام «مجمع البیان» و «الکافی الشافی» است به درخواست فرزندش به رشته تحریر درآورد که در عین ایجاز و اختصار، گویای مهمترین حقایق قرآنی و ارائه‌کننده جنبه‌های ادبی بدیع در قرآن است.
جمعه 21 بهمن 1401

کتاب «نقش نگار»

 کتاب «نقش نگار» در بخش معرفی کتاب این هفته نماز جمعه تهران، ۱۴ بهمن کتاب «نقش نگار» نوشته محمد محمدیان معرفی شد. این کتاب در ۲۹۶ از سوی انتشارات انقلاب اسلامی به چاپ رسیده است.
جمعه 14 بهمن 1401

به همت پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی؛

کتاب «هرمنوتیک و نواندیشی دینی» به چاپ سوم رسید

 کتاب «هرمنوتیک و نواندیشی دینی» به چاپ سوم رسید چاپ سوم کتاب «هرمنوتیک و نواندیشی دینی» اثر جهانگیر مسعودی در ۴۰۷ صفحه روانه بازار نشر شد.
جمعه 7 بهمن 1401

به همت نشر پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی؛

کتاب «سکولاریسم؛ از ظهور تا سقوط» به چاپ دوم رسید

کتاب «سکولاریسم؛ از ظهور تا سقوط» به چاپ دوم رسید چاپ دوم کتاب «سکولاریسم؛ از ظهور تا سقوط» به همت پژوهشکده مطالعات تمدنی و اجتماعی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی تهیه و به همت نشر این پژوهشگاه در ۴۳۵ صفحه منتشر شد.
پنجشنبه 29 دي 1401

در مراسم رونمایی از دوره ۷جلدی «انوارالمواهب فی شرح المکاسب» مطرح شد؛

شیخ انصاری مشعل‌دار تحول در عرصه اجتهاد و مباحث فقهی بود

شیخ انصاری مشعل‌دار تحول در عرصه اجتهاد و مباحث فقهی بود استاد حوزه علمیه گفت: شیخ انصاری مشعل‌دار بزرگ مباحث فقهی و اصولی در عصر حاضر هستند و با تألیفات بسیار ارزنده‌ای که دارند، تحول عظیمی را در عالم اجتهاد و مباحث فقهی و اصولی ایجاد کردند.
يکشنبه 25 دي 1401

توسط نشر نو؛

«جنگ» به کتابفروشی‌ها رسید/عرضه رمان‌ تازه کشف‌شده فردینان سلین

 «جنگ» به کتابفروشی‌ها رسید/عرضه رمان‌ تازه کشف‌شده فردینان سلین رمان «جنگ» نوشته لویی فردینان سلین با ترجمه زهرا خانلو توسط نشر نو منتشر و راهی بازار نشر شد.
پنجشنبه 22 دي 1401

معرفی برخی از منابع سال ۱۴۰۱ درباره شهید سلیمانی/

ایستاده بر افق؛ کنکاشی در رفتار مدیریتی سردار شهید قاسم سلیمانی

 ایستاده بر افق؛ کنکاشی در رفتار مدیریتی سردار شهید قاسم سلیمانی سیره مدیریتی شهید سلیمانی که نشات گرفته از شخصیت اخلاقی، معنوی و روحی ایشان و اطاعت بی چون و چرایش از مقام عظمای ولایت بود، جبهه مقاومت و ضداستکباری را به وحدت و وفاق رساند.
جمعه 16 دي 1401

توسط انتشارات راه یار؛

«سیل و سردار» روانه بازار نشر شد

 «سیل و سردار» روانه بازار نشر شد کتاب «سیل و سردار» شامل خاطرات شفاهی حضور حاج قاسم سلیمانی در سیل خوزستان به قلم محمدعلی بخشی‌پور توسط انتشارات راه یار منتشر و راهی بازار نشر شد.
دوشنبه 12 دي 1401

توسط نشر آگاه؛

«منشاهای فرهنگی شناخت انسان» منتشر شد

 «منشاهای فرهنگی شناخت انسان» منتشر شد نشر آگاه کتاب «منشاهای فرهنگی شناخت انسان» نوشته مایکل توماسلو و ترجمه جهانشاه میرزابیگی را منتشر کرد.
دوشنبه 5 دي 1401

به همت نشر پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی؛

کتاب «محیط زیست متعالی» منتشر شد

کتاب «محیط زیست متعالی» منتشر شد کتاب «محیط زیست متعالی» اثر منصور شاه ولی است که به همت پژوهشکده علوم و اندیشه سیاسی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی تهیه و به همت نشر این پژوهشگاه در ۴۹۵ صفحه منتشر شد.
جمعه 2 دي 1401