ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : يکشنبه 7 خرداد 1402
يکشنبه 7 خرداد 1402
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : سه شنبه 8 فروردين 1402     |     کد : 200656

استاندار آذربایجان شرقی:

بیانات رهبری و دستورهای رئیس جمهور سرلوحه کار مدیران در سال جدید خواهد بود

استاندار آذربایجان شرقی پس از سخنرانی ویدیوکنفرانسی آیت‌الله رئیسی در گردهمایی سراسری مدیران و کارگزاران دولت مردمی، گفت:

ایسنا/آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان شرقی پس از سخنرانی ویدیوکنفرانسی آیت‌الله رئیسی در گردهمایی سراسری مدیران و کارگزاران دولت مردمی، گفت: بیانات رهبر معظم انقلاب و دستورهای راهبردی رئیس جمهور در آغاز سال جدید، سرلوحه کار و تشال مدیران استان در راستای خدمت به مردم و تحقق اهداف انقلاب و دولت سیزدهم خواهد بود.

عابدین خرّم روز دوشنبه هفتم فروردین ماه، در جمع اعضای شورای اداری استان، اظهار کرد: مدیران استان سال ۱۴۰۲ را همچون سال گذشته و بلکه با همت و انگیزه مضاعف شروع کرده‌اند و برنامه‌های خود را مبتنی بر شعار سال و منویات رهبر معظم انقلاب و راهبردهای دولت پیش خواهند برد.

وی همچنین از زحمات و تلاش‌های یک‌ساله مدیران، فرمانداران و اعضای شورای اداری استان و حمایت‌های نماینده ولی فقیه در استان از مجموعه مدیران دولت مردمی قدردانی و ابراز امیدواری کرد این روند همدلانه در سال جدید هم استمرار داشته باشد.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، وی گفت: امیدواریم با تلاش و همت همه مدیران در خدمت به مردم و تحقق اهداف انقلاب، در پیشگاه خدا و خلق خدا شرمنده نباشیم و در محضر شهدا و امام شهدا به تکلیف خود عمل کنیم.

اعضای شورای اداری استان صبح امروز (دوشنبه) در ارتباط زنده تصویری با محل برگزاری گردهمایی سراسری مدیران و کارگزاران دولت مردمی، به سخنان آیت‌الله رئیسی با محوریت تشریح برنامه‌ها و سیاست‌های دولت در سال جدید گوش فرادادند.

این نشست با حضور نماینده ولی فقیه در استان، استاندار آذربایجان شرقی، فرمانداران، مدیران کل دستگاه‌های اجرایی، فرماندهان نظامی و انتظامی و مدیران استانداری برگزار شد.


نوشته شده در   سه شنبه 8 فروردين 1402  توسط   کاربر 1   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode