ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : شنبه 16 مهر 1401
شنبه 16 مهر 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : يکشنبه 9 مرداد 1401     |     کد : 199175

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:

ماه محرم کانون جهاد عظیم تبیین است

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت:با گنجاندن مضامین اسلامی و انقلابی در سخنرانی ها انقلابی بودن هیات را به تصویر بکشید چراکه ماه محرم کانون جهاد عظیم تبیین است.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت:با گنجاندن مضامین اسلامی و انقلابی در سخنرانی ها انقلابی بودن هیات را به تصویر بکشید چراکه ماه محرم کانون جهاد عظیم تبیین است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم دیشب در همایش طلایه داران تبلیغ و مروجین فرهنگ زکات افزود: در ایام محرم منبر، روضه و عزاداری باید از روی بصیرت و با آگاهی کامل باشد.

نماینده ولی فقیه در استان گفت: از روحانیون انتظار می‌رود از ارائه مطالب تحریف شده خودداری نمایند چرا که باعث بدبینی در افکار جوانان می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه مداحان از زیاده روی در مداحی‌ها خودداری کنند ادامه داد: در ابتدای سخنرانی‌ها در ماه محرم به مقتل خوانی توجه ویژه داشته باشید چراکه باعث جلوگیری از تحریف می‌شود و در جلسات عزاداری و هیأت مذهبی با مشق متواضعانه و با اخلاق حسنه با مردم برخورد داشته باشید.

حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم با اشاره به اینکه پرداختن به روایت واقعه کربلا و اهداف قیام باید در اولویت باشد گفت: محتوا و مضامین شعر و روضه‌ها باید شایسته سالاری باشد. به موضوع انس با قرآن توجه ویژه داشته باشید و با هدف رشد اخلاق در جامعه پیش بروید چراکه هدف از برگزاری این جلسات سوق دادن جوانان به انسان‌های کارآمد و با عزم و اراده و تقویت بنیه فکری جوانان است.

امام جمعه تبریز با تاکید بر اینکه باید سخنرانان و مداحان منابع معتبر بخوانند اظهار داشت: از تجربیات دوران دفاع مقدس در سخنرانی‌ها استفاده شود و با گنجاندن مضامین اسلامی و انقلابی در سخنرانی انقلابی بودن هیئت‌ها را به تصویر بکشید چراکه ماه محرم کانون جهاد عظیم تبیین است.


برچسب ها
نوشته شده در   يکشنبه 9 مرداد 1401  توسط   کاربر 1   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode