ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : چهارشنبه 19 مرداد 1401
چهارشنبه 19 مرداد 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : سه شنبه 17 خرداد 1401     |     کد : 198857

توسط انتشارات به نشر؛

«چشمه‌های بهشت» به چاپ چهارم رسید

کتاب «چشمه‌های بهشت» نوشته شیخ صدوق همزمان با دهه کرامت برای چهارمین بار توسط انتشارات به نشر منتشر شد.

کتاب «چشمه‌های بهشت» نوشته شیخ صدوق همزمان با دهه کرامت برای چهارمین بار توسط انتشارات به نشر منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، کتاب «چشمه‌های بهشت» گزیده ساده از عیون اخبار الرضا (ع) نوشته شیخ صدوق با تدوین و ترجمه محمد هادی زاهدی است که همزمان با دهه کرامت و در آستانه میلاد حضرت رضا (ع) برای چهارمین بار توسط انتشارات به نشر (آستان قدس رضوی) منتشر و راهی بازار نشر شده است.

این کتاب روایت کننده مجموعه‌ از تاریخ زندگی، آموزه‌ها، معارف، کرامات و آداب زیارت حضرت ثامن الحجج (ع) است و دکتر زاهدی نویسنده، پژوهشگر و شاعر خراسانی، این اثر را با زبانی ساده و ادبیاتی جذاب از مفاهیم بلند عیون اخبار الرضا (ع) گردآوری و به‌نشر نیز آن را روانه‎ی کتابفروشی‌ها کرده است.

کتاب «چشمه‌های بهشت» در پنج دفتر و مجموعاً ۳۱ فصل تدوین شده است؛ دفتر نخست آن روایتگر تاریخ زندگی امام هشتم، دفتر دوم مناظرات و آموزه‌های حضرت، دفتر سوم قرآن و اهل بیت در نگاه امام هشتم، دفتر چهارم راز و رمزهای زندگی در مکتب امام هشتم و در دفتر پنجم موضوع کرامات حضرت، آداب و زیارت ایشان مطرح شده است.

این کتاب دی‌ماه ۱۳۹۹ در ۱۰۰۰ برای نخستین بار منتشر و سال گذشته نیز در ۷ هزار و ۸۰۰ نسخه به سفارش نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در دو چاپ ۵۵۰ و ۷ هزار و ۲۵۰ نسخه‌ای ویژه یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی تجدید چاپ شد.

«چشمه های بهشت» یکی از معتبرترین منابع مربوط به تاریخ زندگی و آموزه‌های امام رئوف حضرت رضا (ع) است.

این کتاب در ۴۱۹ صفحه با قطع رقعی و طرح جلدی از احسان جعفرپیشه و صفحه‌آرایی پارسا صادقیان منتشر شده است و با قیمت ۹۰ هزار تومان در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است.


برچسب ها
نوشته شده در   سه شنبه 17 خرداد 1401  توسط   کاربر 1   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode