ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : پنجشنبه 10 آذر 1401
پنجشنبه 10 آذر 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : يکشنبه 3 بهمن 1400     |     کد : 197857

معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی:

دهه فجر انقلاب اسلامی و آیین‌های ویژه این ایام باید باشکوه و مردمی برگزار شود

معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت:

ایسنا/آذربایجان شرقی معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: دهه فجر انقلاب اسلامی و آیین‌های ویژه این ایام هرساله باید باشکوه و مردمی برگزار شود و امسال نیز نیازمند همکاری همه دستگاه‌ها و نوآوری در اجرای برنامه‌ها در دهه مبارک فجر هستیم.

وحید حسین‌زاده در نشست کمیته فرهنگی و هنری ستاد بزرگداشت ایام الله دهه فجر آذربایجان شرقی اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران صبغه‌ای فرهنگی دارد و از این رو تقویت برنامه‌هایی با محوریت فرهنگ و هنر باید مد نظر متولیان این حوزه باشد.

وی بیان کرد: هنرمندان و اصحاب فرهنگ در برهه‌های مختلف تاریخ ایران و علی‌الخصوص در جریان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس نقشی بسیار تاثیرگذار داشته اند و در این برهه نیز همراهی اهالی فرهنگ و هنر باعث کیفی‌تر شدن محتوای برنامه‌های گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر می‌شود.

در ادامه مباحث کمیته فرهنگی و هنری ستاد بزرگداشت ایام الله دهه فجر استان، بر مواردی همچون کیفیت گرایی در اجرای برنامه‌ها، سرلوحه بودن  نوآوری و خلاقیت با تکیه بر اصل نشاط اجتماعی توسط اعضای کمیته، توجه ویژه به  تبلیغات محیطی، بهره‌گیری از فضاهای مجازی و تولید محتوا  مطرح و مصوب شد.

در این نشست نمایندگان دستگاه‌های فرهنگی عضو کمیته‌ فرهنگی و هنری به تبیین برنامه‌های پیش بینی شده در ایام دهه  فجر پرداختند و مقرر شد برنامه‌های کمیته فرهنگی و هنری ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان به طور کامل اعلام شود.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی، سپاه عاشورا، آموزش و پرورش استان، دانشگاه تبریز، حوزه هنری، شهرداری تبریز، سازمان اوقاف، صدا و سیما، میراث فرهنگی، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و نهاد کتابخانه های عمومی عضو کمیته ی فرهنگی و هنری ستاد بزرگداشت ایام الله دهه فجر استان هستند.


نوشته شده در   يکشنبه 3 بهمن 1400  توسط   کاربر 1   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode