ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : پنجشنبه 29 ارديبهشت 1401
پنجشنبه 29 ارديبهشت 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : چهارشنبه 29 دي 1400     |     کد : 197822

امام جمعه تبریز تاکید کرد؛

ضرورت غنابخشی به برنامه‌های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

امام جمعه تبریز بر غنا بخشی به محتوای برنامه‌های بزرگداشت انقلاب تاکید کرد و گفت: باید انتقال ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب به نسل جدید محور تمامی برنامه‌ها باشد.

امام جمعه تبریز بر غنا بخشی به محتوای برنامه‌های بزرگداشت انقلاب تاکید کرد و گفت: باید انتقال ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب به نسل جدید محور تمامی برنامه‌ها باشد.

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم در جلسه شورای سیاست گذاری و برنامه ریزی بزرگداشت ایام الله دهه فجر استان با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال پر معناست، گفت: از این رو باید برای تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در کنار برنامه‌های عمومی در فضای مجازی محتواهای فاخر تولید شود.

وی با بیان اینکه فعالان فضای مجازی در برابر گسترش فعالیت‌های مجازی دشمنان واکنش اثرگذار داشته باشند، تاکیدکرد: باید به موازات برنامه‌های دیگر به تولید محتوای ماندگار و اثرگذار در فضای مجازی اهتمام جدی شود.

وی فراهم سازی بستر مشارکت مردمی در ویژه برنامه‌های بزرگداشت ایام الله دهه فجر را ضروری خواند و گفت: در دو سال گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا، برنامه‌های ایام الله دهه فجر به ویژه راهپیمایی ۲۲ بهمن را تحت الشعاع قرار گرفت که امسال باید تلاش شود با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی و حضور و مشارکت پرشور مردم در جشن‌های انقلاب اسلامی و راهپیمایی ۲۲ بهمن در سالگرد پیروزی انقلاب پر نشاط اجرا شود.

امام جمعه تبریز با بیان اینکه خیزش اسلامی و مردمی در سال ۱۳۵۷ براساس اذعان نظریه پردازان علوم اجتماعی و سیاسی جهان یک رویداد و حرکت شگفت انگیز بود، گفت: انقلاب اسلامی مردم ایران به رهبری امام راحل از اعجاز رویدادهای سیاسی جهان بوده است.

وی با تاکید بر اینکه تحقیر آمریکا نخستین دستاورد انقلاب اسلامی است، افزود: جوانان ایرانی به پشتوانه آرمان‌های دینی در انقلاب پیروز شدند و در این میان حادثه تاریخی ۱۹ دی در شهر قم و چهلم شهدای این حادثه در تبریز نقطه عطف پیروزی انقلاب در ۲۲ بهمن سال ۵۷ بود.

وی با اشاره به اینکه مشکلات معیشتی و اقتصادی در کشور مردم را در تنگنا قرار داده است، گفت: مردم با وجود این مشکلات به آینده امیدوارند و در روزهای حساس و زمانی که فارهای دشمن زیاد است در میدان حاضر هستند.


برچسب ها
نوشته شده در   چهارشنبه 29 دي 1400  توسط   کاربر 1   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode