ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : پنجشنبه 29 ارديبهشت 1401
پنجشنبه 29 ارديبهشت 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : جمعه 24 دي 1400     |     کد : 197774

امام جمعه بناب:

قدر نعمت بزرگ جمهوری اسلامی را باید دانست

امام جمعه بناب گفت: جمهوری اسلامی چکیده هزاران سال جهاد، استقامت و خون بهای هزاران شهید و جانباز است و باید قدر این نعمت بزرگ الهی را دانست.

امام جمعه بناب گفت: جمهوری اسلامی چکیده هزاران سال جهاد، استقامت و خون بهای هزاران شهید و جانباز است و باید قدر این نعمت بزرگ الهی را دانست.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام شیخ مصطفی باقری بنابی امروز در خطبه‌های آئین عبادی سیاسی جمعه شهرستان بناب با بیان اینکه جمهوری اسلامی یک ودیعه الهی است؛ اظهار کرد: اگر از این ودیعه الهی خوب حفاظت کنیم و قدرشناس باشیم، خداوند وعده داده که نعمت‌های خود را فزونی خواهد داد و اگر بد امتحان دهیم و در برابر این نعمات و آبروی جهانی که به آن دست یافته‌ایم، ناشکری کنیم آن موقع سیلی محکمی از ناحیه خداوند خواهیم خورد.

وی سپس با اشاره به ۲۶ دی ماه سال روز فرار شاه از ایران اذعان کرد: با وجود ثروت‌های بی شمار در کشور از ذخایر عظیم نفتی گرفته تا ذخایر معدنی، اکثر شهرها و روستاهای کشور در لجن و تعفن بودند و تمام ثروت‌های این کشور توسط بیگانگان به یغما رفته و صرف امورات شهوت رانی و خوش گذرانی می‌شد.

خطیب جمعه شهرستان بناب افزود: باطل رفتنی است و این یک وعده الهی است.

حجت الاسلام باقری بنابی همچنین با گرامیداشت یاد و خاطره شهید نواب صفوی و یارانش و شهادت آنها در ۲۷ دی ماه سال ۱۳۳۴ به دست طاغوت گفت: نواب صفوی و یارانش با مظلومیت تمام توسط طاغوت و عوامل طاغوت به شهادت رسیدند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی بناب در ادامه خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان با اشاره به ثمرات نماز در جامعه خاطرنشان کرد: نماز شرافت مؤمن است و اگر نماز بطور واقعی اقامه شود انسان را خوش اخلاق و درون انسان را پاک می‌کند.

حجت الاسلام باقری بنابی تصریح کرد: نماز ریشه اسلام است و اگر نماز به درجه قبولی برسد دیگر اعمال نیز نزد پروردگار مورد قبول واقع خواهد شد و بیشتر مخالفت‌ها و دشمنی‌های دشمنان با نظام جمهوری اسلامی ایران بخاطر نماز است.


نوشته شده در   جمعه 24 دي 1400  توسط   کاربر 1   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode