ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : شنبه 22 مرداد 1401
شنبه 22 مرداد 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : چهارشنبه 21 مهر 1400     |     کد : 196995

صبحانه در دوران کووید

دو سالی می‌شود درگیر سبک تازه‌ای از زندگی شده‌ایم؛ بحران کووید 19 خیلی از روتین‌های زندگی را تغییر داده، سلامتی اهمیت ویژه‌تری پیدا کرده و در رفتار شخصی و اجتماعی ما بروز پیدا کرده. صحبت درباره روتین جدید (New Normal) است.

دو سالی می‌شود درگیر سبک تازه‌ای از زندگی شده‌ایم؛ بحران کووید 19 خیلی از روتین‌های زندگی را تغییر داده، سلامتی اهمیت ویژه‌تری پیدا کرده و در رفتار شخصی و اجتماعی ما بروز پیدا کرده. صحبت درباره روتین جدید (New Normal) است.

 به گزارش ایسنا، بنابر اعلام دیجی کالا، بروز پیک‌های پی‌درپی کرونا، وقت گذراندن با حباب اجتماعی مخصوصی از خانواده و اطرافیان، کار کردن در محیط ایزوله، درس خواندن از خانه، از دست دادن عزیزان، همه و همه از جمله مواردی است که به اضطراب‌مان دامن زده و تغذیه و سیستم ایمنی بدن را برهم می‌زند.

یک قدم جلوتر از کووید 19

اگر تا پیش‌ از این اهل صبحانه خوردن نبودید، بهتر است بدانید برنامه‌ریزی منظم برای صرف وعده‌های اصلی و رساندن مواد مغذی و ویتامین‌ها به صورت مرتب، موضوعی حیاتی برای سلامتی شماست. کم شدن مواد ویتامینه در برابر همه عوامل خارجی استرس‌زا، به تنهایی می‌تواند سلامتی‌مان را به خطر بیندازد و این موضوع دیگر شوخی‌بردار نیست.

اگر اهل صبحانه باشید هم مهم است بدانید که قندهای افزوده و غیرطبیعی در مرباها و شیرینی‌جات و خوراکی‌های شکلاتی، سطح قند خون بدن را بر هم زده و اضطراب و بدخلقی صبحگاهی شما را بیشتر می‌کند. پس مهم است با دقت بیشتری خوراکی‌های صبحانه‌تان را انتخاب کنید.

در روتین جدید، مصرف میوه‌های تازه و غنی از ویتامین و مواد معدنی به صورت منظم و روزانه برای تامین ویتامین C وارد برنامه غذایی خیلی از ما شده. انتخاب خوراکی‌های طبیعی و بدون مواد نگهدارنده، از یک موضوع «لوکس» تبدیل به یک «انتخاب جدی» شده است.  

حالا به نقطه‌ای می رسیم که این سوال برایمان پررنگ می‌شود: در میان مشغله‌های روزانه چطور می‌توان صبحانه کامل را در برنامه روزانه گنجاند؟ صبحانه‌ای که زمانش را داشته باشیم؛ قند غیرطبیعی نداشته باشد و ویتامین‌های بدن را تامین کند؟

جواب را می‌توان به سادگی در رفتارهای خرید مردم پیدا کرد. در ماه‌های اخیر یک نوشیدنی طبیعی محبوبیت بالایی را به دست آورده و تبدیل به نمادی از صبحانه سالم شده؛ «آبمیوه‌های صبحانه سان‌استار» همان اتفاقی است که در کنار یک اسنک ساده، یک صبحانه کامل را برایمان به ارمغان آورده است.

ترکیب‌های منحصر به فردی چون گریپ‌فروت، انار و پرتقال و یا سیب و لیمو و عسل املاح و ویتامین‌های موردنیاز بدن را در یک فرم مدرن و خوشمزه به شما ارائه می‌کند. همچنین بسته‌بندی متفاوت این محصولات باعث شده است تا سان‌استار محصولی طبیعی، با بالاترین کیفیت و بدون هیچ گونه مواد نگهدارنده را به بازار عرضه کند.

بله؛ در روتین جدید (New Normal) انتخاب‌های ما، اهمیت ویژه‌تری پیدا کرده‌اند چون پای سلامت در میان آمده و نمی‌توان به جزئیات بی‌توجه بود. در چنین شرایطی «آبمیوه صبحانه سان‌استار» به ما کمک می‌کند تا به حفظ سلامتی‌مان کمک کنیم؛ تا در روتین جدید، یک‌قدم جلوتر از همیشه باشیم. 


برچسب ها
نوشته شده در   چهارشنبه 21 مهر 1400  توسط   کاربر 1   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode