ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : يکشنبه 23 مرداد 1401
يکشنبه 23 مرداد 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : چهارشنبه 14 مهر 1400     |     کد : 196943

مسئول بسیج رسانه آذربایجان‌شرقی:

جشنواره ابوذر صاحب هویت و ماهیت بزرگی شده است

مسئول بسیج رسانه آذربایجان‌شرقی گفت: جشنواره‌ی ابوذر صاحب یک هویت و ماهیت بزرگی شده است که این موضوع ناشی از زحمات چهار دوره قبلی است.

ایسنا/آذربایجان شرقی مسئول بسیج رسانه آذربایجان‌شرقی گفت: جشنواره‌ی ابوذر صاحب یک هویت و ماهیت بزرگی شده است که این موضوع ناشی از زحمات چهار دوره قبلی است.

رامین نظامی‌خواه، در نشست خبری آئین رونمایی از پوستر  فراخوان پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر آذربایجان‌شرقی با تاکید بر اینکه جشنواره ابوذر برخلاف جشنواره‌های دیگر جهت‌گیری مشخص دارد، افزود: این جهت‌گیری به منزله‌ محدودیت در آثار نیست بلکه هر موضوع با تبیین انقلاب اسلامی در ابوذر گنجانده شده است. 

وی، «قوت و هوشمندی رسانه‌ای» را شعار پنجمین دوره‌ی جشنواره‌ی ابوذر عنوان کرد و گفت: این شعار برگرفته از بیانات رهبر معظم انقلاب در مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری است. 

نظامی‌خواه یاد آور شد: رسانه‌های اجتماعی مشخص از جمله فعالان مردمی و نفر رسانه‌ها همانند سال‌های گذشته می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند. 

وی با بیان اینکه در تعداد آثار ارسالی محدودیتی وجود دارد، افزود: ما هر شرکت‌کننده را به‌عنوان یک داور فرض کرده ایم که آثار با ارزش خود را ارسال به جشنواره ارسال کند.

به گفته‌ی مسئول بسیج رسانه آذربایجان‌شرقی، در این دوره از جشنواره داورانی متخصص و بی‌طرف انتخاب و مهلت ارسال آثار نیز تا روز ۳۰ آبان ماه در نظر گرفته شده است که زمان معقولی معقولی به نظر می‌رسد. 

وی اضافه کرد: در همه‌ی دوره‌ها با افزایش تعداد شرکت‌کنندگان روبه‌رو بوده‌ایم و امسال نیز اختتامیه جشنواره در روز ۲۱ دی‌ماه خواهد بود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص محورهای جشنواره نیز گفت: محورهای موضوعی جشنواره با نگاه منظومه انقلاب اسلامی و مسائل روز از جمله موضوع کرونا است و در مسائل سیاسی نیز با نگاهی از منظر انقلاب و بیانیه‌ی گام دوم انقلاب از اهمیت ویژه‌ای در این جشنواره برخوردار خواهد بود. 

نظامی‌خواه خاطرنشان کرد: مطالبه‌گری همراه با امیدآفرینی، اقتصاد و ورزش نیز در محورهای موضوعی جشنواره دیده شده است. 

به گزارش ایسنا، خبر، تیتر، یادداشت و سرمقاله، گزارش، گفت‌وگو، ویژه‌نامه و پرونده ویژه، عکس خبری و گزارش تصویری، گرافیک و صفحه‌آرایی مطبوعاتی، طنز و کاریکاتور، آثار چندرسانه‌ای (اینفوگرافی-موشن‌گرافی-پادکست-ویدیوی خبری) قالب های پذیرش آثار و انقلاب اسلامی، همه‌گیری کرونا، بسیج و حوزه‌های اقدام، مطالبه‌گری و امیدآفرینی، سبک زندگی و مقابله با آسیب‌های اجتماعی و اقتصاد و تولید نیز محورهای موضوعی پنجمین جشنواره‌ی رسانه ای ابوذر آذربایجان‌شرقی خواهد بود.

براساس این گزارش، علاقه‌مندان می‌توانند پنج اثر منتخب خود را که از ابتدای سال‌جاری تا تاریخ ۳۰ آبان‌ماه را که در رسانه‌ها منتشر شده‌اند، به دبیرخانه جشنواره (سازمان بسیج رسانه استان) ارسال کنند.


نوشته شده در   چهارشنبه 14 مهر 1400  توسط   کاربر 1   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode