ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : چهارشنبه 29 دي 1400
چهارشنبه 29 دي 1400
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : دوشنبه 22 شهريور 1400     |     کد : 196767

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی:

روزمرگی، آفت دستگاه‌های اجرایی است

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی با بیان اینکه روزمرگی، آفت دستگاه‌های اجرایی است...

ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی با بیان اینکه روزمرگی، آفت دستگاه‌های اجرایی است، گفت: در سال جاری اداره کل تبلیغات اسلامی استان به هیچ عنوان دچار روزمرگی نشده است و با برنامه ریزی های صورت گرفته به دنبال تحقق شاخص ها و ماموریت ها هستیم.

حجت الاسلام شعبانی در جلسه تودیع و معارفه معاون فرهنگی و آموزشی تبلیغات اسلامی، با اشاره به مهم‌ترین ماموریت ها و اهداف سازمان تبلیغات اسلامی، اظهار کرد: سازمان تبلیغات اسلامی به دنبال تحقق مطالبات رهبری است و هیچ دستگاه دولتی و حاکمیتی در حوزه دینی و فرهنگی به این اندازه پیگیر تحقق مطالبات رهبری نیست.

وی افزود: در شهرستان های استان نیز دنبال جریان سازی هستیم، شاخص های پیش رو برای سال 1400 در شهرستان ها نیز اجرا می شود و تمامی مناطق استان درگیر تحقق برنامه ها و ماموریت ها هستند.

وی با بیان اینکه علی رغم تمامی محدودیت ها با تمام توان برای تحقق شاخص ها تلاش می کنیم، گفت: با اینکه امکانات موجود با ماموریت ها فاصله دارد و کمبودهایی داریم ولی با کار جهادی و تلاش خستگی ناپذیر برای انجام ماموریت های مشخص شده اقدام کرده ایم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی به اهمیت برنامه های فرهنگی در این اداره کل اشاره کرد و گفت: طی دو سال گذشته حجم فعالیت های فرهنگی در این اداره کل به صورت تصاعدی رشد داشته و نیاز است این روند همچنان با اولویت تبیین گفتمان انقلابی با سرعت بیشتری ادامه داشته باشد.


وی بیان کرد: در دوره کنونی نیازمند تعامل گسترده با دیگر دستگاه های دولتی و حاکمیتی در حوزه دینی و فرهنگی هستیم تا برنامه ها با بیشترین بازدهی و خروجی به سرانجام مدنظر برسد.


به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی تبلیغات اسلامی استان، معاون فرهنگی و آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی با برگزاری جلسه تودیع و معارفه معرفی شد.

در این جلسه که با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسن شعبانی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان برگزار شد، از تلاش های حجت الاسلام والمسلمین خورنژاد تجلیل و حجت الاسلام والمسلمین سید محمود حسینی به جای او به عنوان سرپرست معاونت فرهنگی و آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی معرفی شد.


نوشته شده در   دوشنبه 22 شهريور 1400  توسط   کاربر 1   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode