ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : چهارشنبه 8 تير 1401
چهارشنبه 8 تير 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : يکشنبه 7 شهريور 1400     |     کد : 196652

مدیرکل آموزش و پرورش:

دانش‌آموزان آذربایجان‌شرقی اول آبان در کلاس درس حاضر می‌شوند

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی گفت: تمهیدات لازم برای بازگشایی مدارس استان از اول مهرماه انجام شده اما دانش‌آموزان از اول آبان در کلاس درس حاضر می‌شوند.

    مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی گفت: تمهیدات لازم برای بازگشایی مدارس استان از اول مهرماه انجام شده اما دانش‌آموزان از اول آبان در کلاس درس حاضر می‌شوند.

به گزارش نصر، جعفر پاشایی روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: تاکنون حدود ۸۰ درصد از فرهنگیان استان علیه کرونا واکسینه شده‌اند و واکسیناسیون فرهنگیان طی مدت باقیمانده تا زمان بازگشایی مدارس ادامه می‌یابد.
وی اضافه کرد: اداره‌کل آموزش و پرورش استان اقدام لازم برای مقابله با شیوع کرونا را قبل از آغاز سال تحصیلی جدید در دستور کار قرار داده است.
وی همچنین با اشاره به لزوم بازسازی برخی از مدارس شهرستان بستان‌آباد، بیان کرد: خوشبختانه خیران در این زمینه در این شهرستان پیش‌قدم هستند و سعی شده است تا کمبودها و نیازها به صورت اولویت‌دار در این شهرستان شناسایی، و اقدام اساسی برای رفع آنها انجام شود.
به گزارش ایرنا اعلام واکسیناسیون معلمان در مردادماه از سوی وزیر بهداشت و آموزش و پرورش جرقه‌ امید برای بازگشایی مدارس را زد و وزیر آموزش و پرورش و دیگر مقام‌های این وزارتخانه هم از بازگشایی مدارس در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱ سخن گفتند که سبب شد بوی مهر و مدرسه به مشام برسد.
از سویی برخی دانش‌آموزان به کلاس‌های غیرحضوری و آنلاین عادت کرده‌اند و دوست دارند به دلیل یا به بهانه شیوع ویروس کرونا در خانه درس بخوانند و والدین نگران از سلامت فرزندان هستند؛ به ویژه در برابر سویه‌های جدید کرونا که گویا کودک و جوان نمی‌شناسد.
واکسیناسیون معلمان هم از ۹ مردادماه در حال انجام است با این عناصر نتیجه معادله مساوی می‌شود با بازشدن مدارس.
خبرگزاری ایرنا


برچسب ها
نوشته شده در   يکشنبه 7 شهريور 1400  توسط   کاربر 1   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode