ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : پنجشنبه 30 دي 1400
پنجشنبه 30 دي 1400
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : شنبه 6 شهريور 1400     |     کد : 196649

چهاردهمین سوگواره‌ی هنرهای تجسمی ۷۲ بغض بوم برگزار می شود

مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه‌ی هنری آذربایجان شرقی از برگزاری چهاردهمین سوگواره‌ی هنرهای تجسمی ۷۲ بغض بوم به صورت منطقه‌ای خبر داد.

ایسنا/آذربایجان شرقی مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه‌ی هنری آذربایجان شرقی از برگزاری چهاردهمین سوگواره‌ی هنرهای تجسمی ۷۲ بغض بوم به صورت منطقه‌ای خبر داد.

مینا نیک رزم در خصوص سوگواره‌ی هنر های تجسمی اظهار کرد: فراخوان چهاردهمین سوگواره‌ی مجازی و منطقه‌ای هنرهای تجسمی ۷۲ بغض بوم در آذربایجان شرقی،غربی، زنجان و اردبیل منتشر شده است.

وی افزود: این سوگواره در دو بخش نقاشی و خوشنویسی با موضوعات جلوه های ایثار، شجاعت و غیرت یاران امام حسین (ع) در روز عاشورا در بخش نقاشی و همچنین فقرات زیارت عاشورا در بخش خوشنویسی برگزار شده که هنرمندان می‌توانند آثار تولیدی یک سال اخیر خود را به این سوگواره ارسال کند.

مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه‌ی هنری آذربایجان شرقی با بیان اینکه تکنیک تولید آثار آزاد است، ادامه داد: ابعاد اثر حداقل ۵۰ در ۷۰  و حداکثر ۷۰در ۱۰۰ سانتی‌متر بوده و کادر مربع بلامانع است که همچنین در بخش خوشنویسی نیز رشته‌ی نستعلیق، شکسته نستعلیق و خطوط عربی استفاده می‌شود.

وی با بیان اینکه آخرین مهلت ارسال آثار برای این سوگواره تا ۱۰ شهریورماه است، افزود: جوایز این سوگواره شامل نفر اول لوح تقدیر و مبلغ ۲۰ میلیون ریال، نفر دوم لوح تقدیر و مبلغ ۱۵ میلیون ریال، نفر سوم لوح تقدیر و مبلغ ۱۰ میلیون ریال و همچنین در هر رشته به دو اثر برگزیده‌ی غیر رقابتی، لوح تقدیر و جایزه‌ی نقدی به مبلغ ۵ میلیون ریال تقدیم خواهد شد.

به نقل از روابط عمومی حوزه‌ی هنری آذربایجان شرقی، نیک رزم در ادامه تاکید کرد: علاقمندان می‌توانند فایل آثار خود را به همراه مشخصات کامل از طریق آدرس artabriz@yahoo.com ارسال نموده و در صورت وجود هرگونه سوال به وب سایت حوزه‌ی هنری استان به نشانی artabriz.ir مراجعه و یا با شماره تلفن ۳۵۵۵۲۵۵۷ تماس حاصل فرمایند.


نوشته شده در   شنبه 6 شهريور 1400  توسط   کاربر 1   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode