ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : جمعه 1 بهمن 1400
جمعه 1 بهمن 1400
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : شنبه 19 تير 1400     |     کد : 196302

مدیر کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی خبر داد؛

برخی از مسئولان با عملکرد خود سرمایه‌ اجتماعی را از بین می‌برند

مدیر کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت: بدترین خیانت به کشور به کارگیری مسئولانی است که با عملکرد خود سرمایه‌ اجتماعی را از بین می‌برند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت: بدترین خیانت به کشور به کارگیری مسئولانی است که با عملکرد خود سرمایه‌ اجتماعی را از بین می‌برند.

حجت الاسلام و المسلمین حسن شعبانی در حاشیه مرحله نهایی مهرواره محله همدل استان آذربایجان شرقی در گفت و گو با خبرنگار مهر گفت: هر جامعه و کشوری بیش از اینکه به سرمایه مادی و یا برنامه برای حل مشکلات خود نیازمند باشد، به سرمایه اجتماعی نیاز دارد.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان شرقی ادامه داد: این سرمایه اجتماعی است که گره‌های اجتماع را گشوده و مسائل مردم را رفع می‌نماید.

وی افزود: برخی بر این گمان هستند که اگر به حد کافی دارای منابع مادی باشیم مشکلات نیز رفع خواهد شد در حالی که در برخی از برهه‌ها، در آن زمینه خاص از سرمایه اجتماعی لازم برخوردار نبودیم.

ثبت ۳هزار ایده در مهرواره محله همدل آذربایجان شرقی

وی ادامه داد: اینکه برخی نگران این هستند که چرا ۵۰ درصد مردم در انتخابات شرکت نکرده‌اند این نگرانی اگر چه نگرانی درستی است اما این نگرانی به خاطر خیانت به سرمایه‌های اجتماعی مردم در سال‌های گذشته بازمی‌گردد.

شعبانی افزود: با گماردن افرادی که در پی ضربه به دین و اعتماد و حتی اعتقاد مردم باشند، افزایش بودجه در عرصه‌های اجتماعی و فرهنگی نیز دردی را دوا نخواهد کرد.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان شرقی بیان کرد: امروزه سازمان تبلیغات اسلامی در سخت‌ترین شرایط اجتماعی و اقتصادی، توانسته است طرحی را به انجام برساند که مردم در آن مشارکت دارند و مشکلات شأن توسط خودشان حل می‌شود.

ثبت ۳هزار ایده در مهرواره محله همدل آذربایجان شرقی

وی با اشاره به ثبت ۳ هزار ایده در حل مسائل و مشکلات مردمی در قالب مهرواره محله همدل استان آذربایجان شرقی افزود: این در حالی اینکه برخی بر این گمان بودند که صحبت سازمان تبلیغات اسلامی از تبلیغ اجتماعی تنها در حد یک شعار است اما همین مهرواره، نشان داد که در عرصه عمل ما می‌توانیم با یک مشارکت حداکثری از تمام اقشار کشور، تحولاتی را رقم بزنیم.


نوشته شده در   شنبه 19 تير 1400  توسط   کاربر 1   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode