ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : يکشنبه 23 مرداد 1401
يکشنبه 23 مرداد 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : پنجشنبه 17 تير 1400     |     کد : 196290

انگلیس به فینال یورو ۲۰۲۰ رسید

تیم ملی فوتبال انگلیس با برتری دو بر یک برابر دانمارک، حریف ایتالیا در فینال یورو۲۰۲۰ شد.

ایسنا: تیم ملی فوتبال انگلیس با برتری دو بر یک برابر دانمارک، حریف ایتالیا در فینال یورو۲۰۲۰ شد.

 در جریان مرحله نیمه نهایی یورو۲۰۲۰، تیم ملی فوتبال انگلیس از ساعت ۲۳:۳۰ به مصاف دانمارک رفت که این دیدار در ۹۰ دقیقه با تساوی یک بر یک به پایان رسید و در دو وقت ۱۵ دقیقه ادامه پیدا کرد. در ادامه هری کین از روی نقطه پنالتی گل برتری را برای انگلیس به ثمر رساند تا این تیم با برتری دو بر یک به فینال یورو ۲۰۲۰ صعود کند و خود را برای مصاف با ایتالیا آماده کند.

برای دانمارک در این دیدار دامسگارد در دقیقه ۳۰ گلزنی کرد و گل‌های انگلیس را هم سیمون کیائر (گل به خودی) در دقیقه ۳۹ و هری کین در دقیقه ۱۰۳ به ثمر رساندند.

در آغاز این دیدار بازی پر افت و خیزی را از هر دو تیم دیدیم و در همان دقایق فرصت‌های خوبی روی دروازه‌ها خلق شد. انگلیسی‌ها که لحظه به لحظه بر حملات خود اضافه می‌کردند، روی یک اشتباه در دقیقه ۲۹ یک ضربه ایستگاهی را تقدیم حریف کردند و در ادامه دامسگارد با استفاده از این فرصت با یک ضربه ایستگاهی زیباف دروازه انگلیس را باز کرد. در ادامه سفیدپوشان انگلیس بر حملات خود اضافه کردند در دقیقه ۳۹ روی یک ارسال مدافع دانمارک دچار اشتباه شد و توپ پس از برخود به پایش وارد دروازه خودی شد.

نیمه دوم این دیدار با وجود اینمه فرصت‌های زیادی روی دروازه‌خلق شد، توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد تا بازی با همان نتیجه یک بر یک به در ۹۰ دقیقه به پایان برسد و در دو وقت اضافه پیگیری شود. در وقت‌های اضافه در دقیقه ۱۰۲، رحیم استرلینگ درون محوطه جریمه دانمارک نقش بر زمین شد و داور نقطه پنالتی را نشان داد. در ادامه پنالتی‌ای که هری کین به ثمر رساند را اشمایکل برگرداند اما توپ برگشتی را کین به گل تبدیل کرد.


نوشته شده در   پنجشنبه 17 تير 1400  توسط   کاربر 1   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode