ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : سه شنبه 24 فروردين 1400
سه شنبه 24 فروردين 1400
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : چهارشنبه 6 اسفند 1399     |     کد : 195089

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان شرقی:

بزرگترین معروف ترویج فرهنگ عشایر در جامعه است

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان آذربایجان شرقی گفت: بزرگترین معروف ترویج فرهنگ عشایر در جامعه به عنوان بزرگترین معروف در اقتصاد مقاومتی است.

 دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان آذربایجان شرقی گفت: بزرگترین معروف ترویج فرهنگ عشایر در جامعه به عنوان بزرگترین معروف در اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام و المسلمین محمدحسن نستوهی عصر امروز در جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل عشایر آذربایجان شرقی ضمن گرامیداشت ولادت امیرالمومنین علی ابن ابیطالب علیه السلام و روز مهندس افزود: امر به معروف و نهی از منکر هم واجب شرعی است و هم از لحاظ قانونی یکی از حقوق شهروندی بوده که قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر در سال ۹۴ به تصویب مجلس شورای اسلامی رسیده است.

وی افزود: تبیین و فرهنگ سازی فریضتین در ادارات از طریق آموزش ضمن خدمت به کارمندان ادارات و خانواده‌های آنها باید مورد توجه مدیران ادارات قرارگیرد و آموزش باید طوری باشد که وقتی فردی که در اداره خود امر به معروف و نهی از منکر می‌کند باید مورد تشویق مدیر آن اداره قرار گیرد.

حجت الاسلام والمسلمین نستوهی خاطر نشان کرد: بزرگترین معروف ترویج فرهنگ عشایر است و رغبت بیشتر مردم نسبت به طبیعت این شورا را می‌تواند با برنامه‌های ابتکاری, فرهنگ اصیل عشایر را در جامعه نهادینه کند و اگر به شعار (یک آلاچیق عشایر یک کارگاه) توجه شود می‌توان هم به عنوان یک معروف و هم به عنوان اقتصاد مقاومتی تبیین کرد.

در این جلسه حسین شهریار محمدی دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل امور عشایر استان گزارشی از عملکرد شورا را به حاضران در جلسه ارائه داد.

در پایان این جلسه احکام اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل امور عشایر استان توسط دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر اعطا شد.


نوشته شده در   چهارشنبه 6 اسفند 1399  توسط   کاربر کلانتری   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode