ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : سه شنبه 12 اسفند 1399
سه شنبه 12 اسفند 1399
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : دوشنبه 4 اسفند 1399     |     کد : 195068

استاندار آذربایجان‌شرقی:

گروه‌های سیاسی آذربایجان شرقی با اقشار مردم تعامل داشته باشند

استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: گروه‌های سیاسی فعال در استان بیشتر از گذشته با اقشار مختلف مردم تعامل و ارتباط داشته باشند.

استاندار آذربایجان‌شرقی گفت: گروه‌های سیاسی فعال در استان بیشتر از گذشته با اقشار مختلف مردم تعامل و ارتباط داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدرضا پورمحمدی در جلسه مشترک ستاد انتخابات، هیأت نظارت بر انتخابات مجلس و هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در ارتباط تصویری با مردم تبریز در ۲۹ بهمن امسال، اظهار داشت: تأکید ایشان بر مشارکت حداکثری و انتخاب صحیح، مسؤولیت ما را در برگزاری انتخابات سال ۱۴۰۰ سنگین‌تر کرده است.

وی با اشاره به نقش رسانه‌ها، نخبگان، احزاب و تشکل‌های سیاسی و گروه‌های مرجع در جلب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، گفت: حضور مردم ایران در تمام صحنه‌ها، پرشور و حداکثری بوده و با توجه به شرایط کنونی جامعه و عرصه روابط بین‌الملل، این موضوع اهمیت مضاعف دارد.

پورمحمدی، خطاب به مجریان انتخابات، تأکید کرد: اهتمام دست‌اندرکاران انتخابات این باشد که اجازه تخطی از قانون، انحراف از چارچوب‌ها و سوءاستفاده را به هیچ فرد یا گروهی ندهند و این اطمینان خاطر را به مردم بدهند که انتخابات تبلور خواست و اراده آنها خواهد بود.

استاندار آذربایجان‌شرقی در بخش دیگری از سخنان خود بر تعامل جدی هیأت‌های اجرایی و نظارت انتخابات تأکید کرد و گفت: آنچه در انتخابات مجلس یازدهم در اسفندماه سال گذشته ما را سربلند کرد تعامل و همکاری صمیمانه مجریان و ناظران انتخابات از ابتدا تا انتها بود و قطعاً با تداوم این همکاری، انتخابات ۱۴۰۰ هم در سلامت و امنیت کامل برگزار خواهد شد.

وی، به احزاب و گروه‌های سیاسی فعال در استان نیز توصیه کرد، بیشتر از گذشته با اقشار مختلف مردم تعامل و ارتباط داشته و سازوکار جلب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را فراهم کنند.

پورمحمدی به دغدغه‌های عمومی در خصوص رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در روز انتخابات نیز اشاره کرد و متذکر شد: نگرانی مردم در این زمینه باید، مورد توجه قرار گرفته و تمهیدات لازم در زمان مناسب پیش‌بینی شود.


نوشته شده در   دوشنبه 4 اسفند 1399  توسط   کاربر کلانتری   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode