ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : سه شنبه 12 اسفند 1399
سه شنبه 12 اسفند 1399
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : شنبه 2 اسفند 1399     |     کد : 195056

برگزاری یک رویداد مجازی برای راه اندازی کسب‌وکارهای نو

برگزاری یک رویداد مجازی، زمینه را برای آشنایی علاقمندان به ایجاد کسب‌وکارهای فناور و خلاق با آموزش و آگاهی از تجربه‌های افراد موفق در این حوزه فراهم می کند.

برگزاری یک رویداد مجازی، زمینه را برای آشنایی علاقمندان به ایجاد کسب‌وکارهای فناور و خلاق با آموزش و آگاهی از تجربه‌های افراد موفق در این حوزه فراهم می کند.

به گزارش ایسنا، در همایش آنلاین نوآوری و تحول در کسب‌وکار که طی روزهای ۳ تا ۵ اسفندماه برگزار می‌شود، به مدت سه‌روز فرصت تجربه و  یادگیری در اختیار افرادی که می‌خواهند کسب و کار نوآورانه خود را به راه بیندازند، قرار می گیرد. بسیاری از علاقمندان به حوزه کسب و کار از الزام‌ها، موانع و نکته‌های ورود به دنیای کارآفرینی آشنایی و تجربه کافی در این حوزه برخوردار نیستند و این فرصت می‌تواند آن ‌ها را در مسیر ایجاد یک شرکت خلاق رهنمون کند.

این رویداد مجازی، با گرد هم آوردن جمعی از فعالان حوزه کارآفرینی و ارائه فرصتی برای بیان تجریه‌ها، تعامل میان آنان و علاقمندان به حوزه کسب و کار، راه را برای توسعه شرکت‌هایی فناور و خلاقی که از ایده‌های نوآورانه اشتغال و ارزش افزوده منجر می‌شوند، هموار می‌کند.

همایش آنلاین نوآوری و تحول در کسب‌وکار که با حمایت ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش‌بنیان و توسعه صنایع نرم و خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود متخصصان و فعالان حوزه کسب و کار، تجربه‌ها و آموخته‌های خود را با علاقمندان به این حوزه در میان می‌گذارند. این رویداد با نقش‌آفرینی بخش‌های گوناگون دانشگاه صنعتی شریف از جمله پارک علم و فناوری، مرکز کارآفرینی، دفتر توسعه نوآوری و فناوری‌های دانشگاه میزبان کارآفرینان و علاقمندان حوزه کسب‌وکارهای خلاق خواهد بود.

علاوه بر ارائه نکات کاربردی توسط فعالان موفق کسب و کار و به اشتراک‌گذاری تجربه‌های کارآفرینان، تازه‌ترین و خلاقانه‌ترین ایده‌های ناب از مدل‌های جدید کسب‌وکار مطرح خواهد شد.

همچنین پس از برگزاری آموزش مهارت‌های حرفه‌ای برای کسب‌وکار موفق، ابزارهای دیجیتالی که می‌تواند به یک ایده نوآورانه و کارآفرینانه کمک کند ارائه خواهد شد. در پایان دوره، گواهی الکترونیکی حضور در دوره به کلیه شرکت‌کنندگان به دو زبان فارسی و انگلیسی، از طرف مرکز آموزش‌های تخصصی دانشگاه صنعتی شریف ارائه می‌شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، علاقمندان برای حضور در این همایش مجازی می‌توانند از طریق لینک همایش ثبت نام کنند و با استفاده از کد daneshbonyan، از اعتبار هدیه آموزشی ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان و ستاد توسعه نرم و خلاق با ۵۰ درصد تخفیف ویژه بهره‌مند شوند.


نوشته شده در   شنبه 2 اسفند 1399  توسط   کاربر کلانتری   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode