ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : سه شنبه 12 اسفند 1399
سه شنبه 12 اسفند 1399
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : دوشنبه 6 بهمن 1399     |     کد : 194803

معاون اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی:

رویداد ملی طواف در آذربایجان شرقی برگزار می‌شود

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت: رویداد ملی طواف در حوزه‌ها و محورهای طرح و اقدامات فرهنگی همزمان با سراسر کشور در این استان برگزار می‌شود.

 معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت: رویداد ملی طواف در حوزه‌ها و محورهای طرح و اقدامات فرهنگی همزمان با سراسر کشور در این استان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام و المسلمین رامین حسینی خورنژاد صبح امروز در جمع خبرنگاران افزود: برنامه‌ای به نام رویداد ملی طواف از سوی سازمان تبلیغات اسلامی در راستای منویات مقام معظم رهبری و راهبرد ریاست سازمان تبلیغات اسلامی و مأموریت گام دوم انقلاب اسلامی در سطح کشور برگزار می‌شود.

وی توضیح داد: رویداد ملی طواف، در راستای ارائه طرح‌های پیشنهادی و اقدامات فرهنگی، دینی برتر است که هدف از آن، نشان دادن طرح‌های نو و قابل اجرا از اندیشمندان جامعه و حمایت از آنهاست.

وی افزود: این طرح‌ها در ۵ محور خانواده، مفاسد اخلاقی و اجتماعی، اعتیاد، بیکاری، حاشیه نشینی و مناطق محروم است که افراد می‌توانند در بازه زمانی مشخص، آثار خود را ارسال کنند.

خورنژاد ادامه داد: طرح‌های ارائه شده بعد از پایش و ارزیابی استانی جهت انتخاب به مرحله کشوری و دبیرخانه رویداد ملی طواف ارسال خواهد شد.

وی گفت: مهلت ارسال آثار تا یازدهم بهمن سال جاری بوده و شرکت برای عموم افراد آزاد است.

خورنژاد افزود: طرحی که حائز ۶۰ تا ۸۰ امتیاز باشد به عنوان طرح مستعد حمایت انتخاب شده و مبلغ ۷۰ میلیون ریال به عنوان جایزه نقدی به صاحب اثر اعطا می‌شود.

وی بیان کرد: این طرح‌ها به کارگروه اجتماعی وزارت کشور، دستگاه‌ها و نهادهای مرتبط برای حمایت و اجرا در سطح ملی ارجاع می‌شود.

خورنژاد ادامه داد: علاقمندان برای شرکت در رویداد ملی طواف می‌توانند از لینک کانال رویداد ملی طواف آذربایجان شرقی و یا جهت ارتباط با دبیرخانه استانی رویداد ملی طواف و دریافت فرم‌ها، اطلاعیه‌های مربوطه و ارسال طرح‌های آماده شده از آدرس https://eitaa.com/tavaff اقدام کنند.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی در پایان گفت: این رویداد به منظور حمایت و دستیابی به افکار و طرح‌های نو از سوی سازمان تبلیغات اسلامی برگزار خواهد شد.


نوشته شده در   دوشنبه 6 بهمن 1399  توسط   کاربر کلانتری   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode