ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : پنجشنبه 7 اسفند 1399
پنجشنبه 7 اسفند 1399
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : چهارشنبه 1 بهمن 1399     |     کد : 194771

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری:

برنامه‌های گرامیداشت دهه فجر در آذربایجان ‌شرقی با محوریت فضای مجازی اجرا می‌شود

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان ‌شرقی گفت: برنامه‌های گرامی‌داشت ایام‌الله دهه مبارک فجر امسال با محوریت فضای مجازی و در نظر گرفتن دستورالعمل‌های بهداشتی در استان اجرا می‌شود.

ایسنا/آذربایجان شرقی: مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان ‌شرقی گفت: برنامه‌های گرامی‌داشت ایام‌الله دهه مبارک فجر امسال با محوریت فضای مجازی و در نظر گرفتن دستورالعمل‌های بهداشتی در استان اجرا می‌شود.

بدر شکوهی در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم بزرگداشت دهه مبارک فجر، افزود: برنامه‌های امسال، تحت تأثیر شیوع ویروس کرونا قرار گرفته و برنامه‌ریزی صورت گرفته بر محور مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا معطوف شده است.

وی ادامه داد: استفاده از فضای مجازی، از اولویت‌های محوری برنامه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی در سطح استان است و باید از این فضا برای تبیین دستاوردهای نظام در حوزه‌های مختلف استفاده کرد.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان ‌شرقی اظهار کرد: امروز جامعه ما به تزریق امید نیاز دارد و بزرگترین ایرادی که می‌تواند حرکات را دچار وقفه کند ناامیدی است، در نتیجه رویکرد برنامه‌های دهه فجر باید امیدآفرین باشد.

وی افزود: رویکرد برنامه‌های دهه فجر امسال به اقتضای نیاز امروز جامعه و همچنین هجمه بدخواهان و معاندین انقلاب و نظام، باید در جهت اعتمادآفرینی، امیدآفرینی، وحدت و انسجام در جامعه و تقویت روحیه نشاط و شادابی در بین مردم باشد.  

به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان‌شرقی، وی تاکید کرد:  باید خدمات، برکات و ثمرات انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی باید به مردم به ویژه نسل جوان به شکل هنرمندانه، تبلیغی و ترویجی ارایه شود. 


نوشته شده در   چهارشنبه 1 بهمن 1399  توسط   کاربر کلانتری   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode