ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : سه شنبه 7 بهمن 1399
سه شنبه 7 بهمن 1399
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : يکشنبه 9 آذر 1399     |     کد : 194294

محورهای فراخوان مقاله "پیش همایش بزرگداشت شیخ محمد خیابانی" منتشر شد

محورهای فراخوان مقاله پیش همایش ویژه معلمان و دانش آموزان بزرگداشت یکصدمین سالگرد شهادت شیخ محمد خیابانی منتشر شد.

ایسنا/آذربایجان شرقی: محورهای فراخوان مقاله پیش همایش ویژه معلمان و دانش آموزان بزرگداشت یکصدمین سالگرد شهادت شیخ محمد خیابانی منتشر شد.

دبیر اجرایی ستاد اولین همایش بین المللی شهید شیخ محمد خیابانی در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: دبیرخانه این ستاد با همکاری معاونت پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی و سرگروه‌های درسی تاریخ و ادبیات این اداره کل، فراخوان مقاله پیش همایش معلمان و دانش آموزان را با هدف مشارکت علمی و جامعه فرهنگیان در برگزاری این همایش منتشر کرد.

حجت الاسلام الیاس ابراهیمی گفت: با توجه به توان علمی معلمان گروه‌های آموزشی تاریخ و ادبیات و لزوم انجام کارهای تحقیقاتی توسط دانش آموزان در زمینه شخصیت‌های برجسته تاریخی، فراخوان این همایش در دو بخش معلمان و دانش آموزان منتشر شد.

به گزارش ایسنا، وی افزود: معلمان رشته‌های تاریخ و ادبیات می‌توانند آثار علمی و تحقیقاتی خود را در زمینه عوامل داخلی و خارجی قیام شیخ محمد خیابانی، آثار و خطابه‌های شیخ محمد خیابانی و نیز مقابله شیخ محمد خیابانی با التیماتوم روس و قرارداد استعماری وثوق الدوله به دبیرخانه همایش ارسال کنند.

وی، زندگی شهید شیخ محمد خیابانی، نوآوری و آثار فرهنگی و اجتماعی و آموزشی شهید بزرگوار را از محورهای دیگر فراخوان پیش همایش معلمان و دانش‌آموزان اعلام کرد و گفت: امیدواریم معلمان، علاوه بر مشارکت در فراخوان مقالات این پیش همایش، مشوق دانش آموزان مستعد برای انجام تحقیق و ارائه مقاله در خصوص این شهید بزرگوار باشند.

وی با بیان اینکه آخرین مهلت ارسال مقالات به این پیش همایش آخر دی ماه سال جاری می باشد، گفت: علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت همایش مراجعه کنند.

 


نوشته شده در   يکشنبه 9 آذر 1399  توسط   کاربر کلانتری   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode