ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : دوشنبه 13 مرداد 1399
دوشنبه 13 مرداد 1399
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : شنبه 14 تير 1399     |     کد : 192853

تجلیل از مدیران و خادمان آستان مقدس امامزاده‌های آذربایجان شرقی

به مناسب دهه کرامت، با حضور مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی از هیئت‌امنای خدوم و مدیران آستان مقدس امامزاده‌های استان تجلیل شد.

ایسنا/آذربایجان شرقی: به مناسب دهه کرامت، با حضور مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی از هیئت‌امنای خدوم و مدیران آستان مقدس امامزاده‌های استان تجلیل شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان با حضور در منزل حجت الاسلام خلیلی یکی از مدیران فعال آستان مقدس امامزاده‌های استان، گفت: اکنون در دهه کرامتی قرار داریم که اواسط آن مصادف با میلاد حضرت شاهچراغ (ع) و تجلیل از امامزادگان و بقاع متبرک است.

حجت الاسلام سید شهاب الدین حسینی افزود: در این ایام مقدس، وظیفه داریم تا از کسانی که در جوار امامزاده‌ها در راستای خدمت رسانی به مردم و زائران، در طول زحمت می‌کشند، قدردانی کنیم.

وی ادامه داد: این امر هم‌چنین در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر "قطب فرهنگی شدن امامزادگان" انجام می‌گیرد، البته باید طی مراسمی در امامزاده و با حضور زائران این قدردانی انجام می‌گرفت که متاسفانه شیوع بیماری کرونا، اجازه تجمع افراد امکان ندارد.

وی با اشاره به اقدامات فرهنگی و اجتماعی امامزاده‌های استان، گفت: مجموعه خادمان امامزاده سید محمد کججانی، در ایام کرونا نیز دست روی دست نگذاشتند و اقدام به تولید ماسک‌های بهداشتی به تعداد ۱۵۰ هزار ماسک در جوار این امامزاده کردند که این امر مورد جلیل و حمایت رئیس سازمان اوقاف نیز قرار گرفت.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام حسینی در خاتمه متذکر شد: تقدیر از خادمان امامزاده‌ها، تجلیل از خود امامزاده‌ها است، از این رو امیدواریم تا با تجلیل‌ و سپاس از همت‌ها و مجاهدت‌های خادمان، آستان مقدس امامزاده‌ها هر چه بیشتر مورد عنایت مردم و به عنوان قرارگاه فرهنگی مطرح شوند.

حجت الاسلام صمد خلیلی، مدیر آستان مقدس امامزاده سید محمد کججانی نیز با تقدیر از زحمات خادمان افتخاری امامزاده‌ها، گفت: تمامی اقدامات فرهنگی، اجتماعی و ... که در امامزاده‌ها انجام می‌گیرد هم‌چون اعزام به مشهد مقدس، تهیه جهزیه برای نوعروسان همواره با پشتیبانی و حمایت اداره کل اوقاف استان بوده است.

وی افزود: تقدیر از زحمات خدوم، باعث دلگرمی در ارائه خدمات به زائران آستان مقدس و تقویت روحیه‌ برای انجام هرچه بهتر امور می‌شود.

هم‌چنین در ادامه برنامه، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان با حضور در خانه مقصود زوار، مدیر آستان مقدس امامزاده عون ابن علی و یوسف پیروزپناه، هیئت امنای مسجد کریم خان تبریز، از تلاش‌های این خادمان فعال نیز تقدیر کرد.


نوشته شده در   شنبه 14 تير 1399  توسط   کاربر کلانتری   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode