ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : شنبه 17 خرداد 1399
شنبه 17 خرداد 1399
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : جمعه 11 بهمن 1398     |     کد : 190984

الحاق اتحادیه تابلو فرش سردرود به اتحادیه‌های تبریز صلاح نیست

حجت الاسلام والمسلمین جلیل جلیلی در خطبه‌های نماز جمعه این شهر ضمن توصیه خود و نمازگزاران به تقوای الهی با گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر و با اشاره به راهپیمایی میلیونی مردم عراق آن را سیلی بزرگ به آمریکا دانست که در امتداد تشییع بی‌نظیر سردار شهید سلیمانی اتفاق افتاد.

به گزارش خبرگزاری فارس از سردرود، حجت الاسلام والمسلمین جلیل جلیلی در خطبه‌های نماز جمعه این شهر ضمن توصیه خود و نمازگزاران به تقوای الهی با گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر و با اشاره به راهپیمایی میلیونی مردم عراق آن را سیلی بزرگ به آمریکا دانست که در امتداد تشییع بی‌نظیر سردار شهید سلیمانی اتفاق افتاد.

وی رویدادهای اخیر مردمی در منطقه را رای مردم به تفکر مقاومت دانست.

امام جمعه شهر سردرود با اشاره به خنثی شدن توطئه‌های دشمن بخصوص در عراق و لبنان و ناآرامی‌های اخیر دشمن در قضیه بنزین، اقدام قاطعانه مردم و سپاه به دشمن را خط بطلان بر توهمات دشمن توصیف کرد.

جلیلی افزود: هیمنه آمریکا در کل دنیا به زیرسئوال رفته است و امروز به برکت خون شهیدین مقاومت همه مردم منطقه با هوشیاری بیش از پیش در مقابل استکبار جهانی ایستاده است.

امام جمعه سردرود انتقام سخت را خروج کامل شیطان بزرگ از منطقه غرب آسیا دانست و افزود: توطئه‌هایی مثل معامله قرن افول آمریکا را به تاخیر نخواهد انداخت.

وی تصریح کرد: معامله قرن، انسجام و وحدت را در بین گروه‌های مقاومت افزایش خواهد داد و در تبع آن امنیت اسرائیل را بیش ار پیش به خطر خواهد انداخت.

خطیب جمعه سردرود با گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران اظهار داشت: انقلاب ما با سایر انقلاب‌های دنیا متفاوت بود.

وی افزود: جهان بینی این انقلاب که بر محور کرامت انسانی و معنویت بنا شده است با تمام انقلاب‌های دنیا متفاوت است.

جیلی تصریح کرد: انقلاب اسلامی مانع اساسی برای منافع استکبار جهانی و بویژه امریکا در دنیا بود.

وی با اشاره به قدرت نفوذ انقلاب اسلامی در دنیا تاکید کرد: انقلاب اسلامی قدرت اسلام را در دنیا به رخ جهانیان کشید.

امام جمعه سردرود مردم سالاری و دخالت مردم در سرنوشت کشور را از ثمرات ویژه انقلاب دانست و با اشاره به فرا رسیدن انتخابات مجلس شورای اسلامی، داشتن تخصص را از مولفه‌های کاندیدای اصلح توصیف کرد.

امام جمعه سردرود با اشاره زمزمه‌هایی در خصوص الحاق اتحادیه تابلو فرش سردرود به اتحادیه‌های مرتبط شهرستان تبریز افزود: اتحادیه تابلو فرش سردرود با کارآفرینی نزدیک به ۲۰۰ هزار نفری و تولیدات چشمگیر در استان به کانون رونق تولید و اقتصاد مقاومتی در استان تبدل شده است از این رو الحاق این اتحادیه به صلاح شهر نیست.


نوشته شده در   جمعه 11 بهمن 1398  توسط   کاربر کلانتری   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode