ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : يکشنبه 17 فروردين 1399
يکشنبه 17 فروردين 1399
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : جمعه 11 بهمن 1398     |     کد : 190983

هجدهمین جشنواره هنرهای نمایشی در تبریز افتتاح شد

مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی از برگزاری هجدهمین جشنواره هنرهای نمایشی با حضور ۱۰ گروه نمایشی منتخب در مرحله استانی در مجتمع کانون تبریز خبر داد.

ایسنا/آذربایجان شرقی: مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان شرقی از برگزاری هجدهمین جشنواره هنرهای نمایشی با حضور ۱۰ گروه نمایشی منتخب در مرحله استانی در مجتمع کانون تبریز خبر داد.

علی بینش روز پنجشنبه  در آیین افتتاحیه هجدهمین جشنواره هنرهای نمایشی در مجتمع کانون تبریز، اظهار کرد: به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی ایران، در مرحله استانی هجدهمین جشنواره هنرهای نمایشی، ۱۰ گروه نمایشی منتخب، آثار خود را روزهای ۱۰ و ۱۱ بهمن ماه به روی صحنه خواهند برد.

وی با بیان این‌که در این مرحله از جشنواره، ۱۰ گروه نمایش منتخب، آثار خود را به روی صحنه خواهند برد، افزود: گروه‌های نمایشی از مراکز کانون در شهرهای عجب‌شیر، هشترود، مرند، شبستر و ۶ گروه نمایش از مراکز کانون تبریز توانسته‌اند به این مرحله از جشنواره هجدهم راه یابند.

بینش خاطر نشان کرد: تمامی مراحل تولید این نمایش‌ها در مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان به انجام رسیده است.

وی شناسائی استعدادهای هنری از بین کودکان و نوجوانان علاقه‌مند، انتقال مفاهیم و موضوعات تربیتی از طریق آموزش‌های غیر مستقیم به کودکان و نوجوانان را ازجمله اهداف این جشنواره عنوان کرد.

وی با اشاره به پیشینه هجده‌ساله جشنواره هنرهای نمایشی کانون کشور و تربیت استعدادهای اعضا و ابراز خرسندی از برپایی این رویداد هنری، گفت: شخصیت های بنیادین کودکان و نوجوانان در ارتباط تنگاتنگی که در این پروسه بلندمدت با کانون برقرار می‌کنند، به‌مرورزمان شکل می‌گیرند و پرورش می‌یابند که برای آینده زندگی آن‌ها بسیار مفید است.

بینش بیان کرد: سه گروه نمایشی از بین گروه‌های شرکت کننده و با رای داوران جشنواره به مرحله کشوری هجدهمین جشنواره هنرهای نمایشی معرفی می شوند.

حضور برای خانواده ها و علاقه‌مندان به نمایش عروسکی در این جشنواره که امروزوفردا ( پنجشنبه و جمعه) بهمن ماه در مجتمع کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان تبریز برگزار خواهد شد، آزاد است.


نوشته شده در   جمعه 11 بهمن 1398  توسط   کاربر کلانتری   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode