ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : سه شنبه 21 مرداد 1399
سه شنبه 21 مرداد 1399
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : سه شنبه 24 دي 1398     |     کد : 190755

خرده فروشی والمارت نیروی کار رباتیک خود را در 650 فروشگاه گسترش می دهد

بزرگترین خرده فروش جهان؛والمارت اعلام کرده است که تا پایان تابستان ربات های اسکن قفسه ای خود را به 650 فروشگاه آمریکایی دیگر اضافه می کند و ناوگان رباتیک خود را به عدد 1،000 می رساند.

بزرگترین خرده فروش جهان؛والمارت اعلام کرده است که تا پایان تابستان ربات های اسکن قفسه ای خود را به 650 فروشگاه آمریکایی دیگر اضافه می کند و ناوگان رباتیک خود را به عدد 1،000 می رساند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب :بزرگترین خرده فروش جهان؛والمارت اعلام کرده است که تا پایان تابستان ربات های اسکن قفسه ای خود را به 650 فروشگاه آمریکایی دیگر اضافه می کند و ناوگان رباتیک خود را به عدد 1،000 می رساند.

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب،  دستگاه های هوشمند و رباتیک فروشگاه والمارت، حدود شش پا طول دارند و مجهز به 15 دوربین هستند و مدام در راهروها گشت می زنند و هشدارهایی را برای کارمندان در صورت لزوم ارسال می کنند.

این ربات های جدید که توسط شرکت Bossa Nova Robotics Inc مستقر در سانفرانسیسکو طراحی شده است افزون بر گشت زنی اقدام به تمیز کردن کف زمین ، بارگیری کالاها و جمع آوری سفارشات به صورت آنلاین می پردازند.  آنها بخشی از تلاش های مدیر اجرایی والمارت؛ داگ مک میلون برای کاهش هزینه ها ، بهبود عملکرد فروشگاه و کسب اعتبار به عنوان یک سیستم مبتکر فناوری در هنگام مبارزه با آمازون هستند. جان کرچلیوس ، رئیس ارشد نوآوری فروشگاه های والمارت ، در مصاحبه ای گفت: "این اقدامات رباتیک چرخه فروش را تسریع می کند."

وقتی والمارت اولین ربات بوسا نوا را در سال 2016 در فروشگاهی در پنسیلوانیا قرار داد ، با استقبال بالایی رو به رو شد. برای مثال بچه ها آن را در آغوش گرفتند و با آن سلفی می گرفتند. .کرچلیوس والمارت گفت که ربات ها در کل 50،000 مایل طی می کنند ، یک میلیون راهرو و 500 میلیون محصول را اسکن می کنند و روند فعالیت ما را تسریع می کنند.

با این حال بسیاری از کارمندان این فروشگاه نگرانند که شغل خود را از دست ندهند. چرا که رباتها روز به روز پر تعداد تر می شوند. اما والمارت اخیرا ادعا کرده است که افزایش تعداد ربات های آن منجر به جذب مجدد کارمندان بیشتر شده است نه حذف شدن مشاغل.


نوشته شده در   سه شنبه 24 دي 1398  توسط   کاربر کلانتری   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode