ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : يکشنبه 18 خرداد 1399
يکشنبه 18 خرداد 1399
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : پنجشنبه 12 دي 1398     |     کد : 190608

با حضور دانشگاهیان و حوزویان

دوره آموزشی تربیت مبلغ گام دوم انقلاب در تبریز برگزار شد

دوره آموزشی تربیت مبلغ گام دوم انقلاب امروز با حضور جمعی از دانشگاهیان و حوزویان در تبریز برگزار شد.

دوره آموزشی تربیت مبلغ گام دوم انقلاب امروز با حضور جمعی از دانشگاهیان و حوزویان در تبریز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، دوره آموزشی یک روزه تربیت مبلغ گام دوم انقلاب صبح پنج شنبه با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین سید محمد حسین راجی و با حضور جمعی از اهالی دانشگاه و حوزه در تالار وحدت دانشگاه تبریز آغاز شده و تا ساعت ۱۶ در این مکان ادامه دارد.

مدیر کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی در حاشیه این دوره آموزشی گفت: این برنامه با همکاری جبهه فرهنگی انقلاب و سازمان تبلیغات اسلامی در این مکان برگزار می‌شود.

حجت الاسلام حسن شعبانی در خصوص سخنران این همایش گفت: در این دوره، میزبان حجت الاسلام والمسلمین راجی هستیم که افتخار ایشان، این است که لبخند رضایت مقام معظم رهبری را به دست آورده‌اند و با تألیف کتابشان موجی در کشور ایجاد کرده و سال گذشته نیز به مناسبت چهلمین سال انقلاب، همایش‌هایی در سراسر کشور برگزار کرده و در خصوص دستاوردهای انقلاب، پژوهش‌هایی خوبی داشته‌اند.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی، درون زا است، گفت: این انقلاب نیازی به عاریه گرفتن مفاهیم و الفاظ از فرهنگ‌های دیگر ندارد؛ برخی فکر می‌کنند اگر بخواهیم به پیشرفت برسیم باید پایمان را جایی بگذاریم که دیگران گذاشته‌اند.

شعبانی ادامه داد: اگر می‌خواهیم برای ایران اسلامی برنامه ریزی کنیم به هیچ عنوان با نسخه‌های آن طرف مرز نمی‌شود، کاری کرد.

وی با بیان اینکه انقلاب پویا و درون زا و بانشاط است، گفت: انقلاب اسلامی با همه سرعت، مسیرش را طی می‌کند هرچند برخی نمی‌خواهند این واقعیت را باور کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی ادامه داد: مقام معظم رهبری، تبریز را پیشگام در گام دوم انقلاب دانستند که در این راستا جمعی از علاقمندان این حوزه و اهالی دانشگاه و حوزه استان در این مکان جمع شده‌اند تا در خصوص گام دوم انقلاب پیشتاز باشند.

وی افزود: این جمع تلاش می‌کند که با مطالعه دقیق بیانیه در خصوص آن، هر کاری از دستشان برمی آید برای اجرایی کردن بیانیه گام دوم انقلاب انجام دهند.


نوشته شده در   پنجشنبه 12 دي 1398  توسط   کاربر کلانتری   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode