ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : پنجشنبه 12 تير 1399
پنجشنبه 12 تير 1399
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : شنبه 25 آبان 1398     |     کد : 190048

فرمانده کل سپاه پاسداران:

سپاه تا آخرین لحظه بازسازی روستاها در کنار زلزله زدگان می‌ماند

فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به حضور نیروهای سپاه در روستاها و شهرهای زلزله زده آذربایجان شرقی گفت: سپاه تا آخرین لحظه بازسازی روستاها در کنار زلزله زدگان می‌ماند.

 فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به حضور نیروهای سپاه در روستاها و شهرهای زلزله زده آذربایجان شرقی گفت: سپاه تا آخرین لحظه بازسازی روستاها در کنار زلزله زدگان می‌ماند.

به گزارش خبرنگار مهر، سرلشکر حسین سلامی قبل از ظهر امروز جمعه در حاشیه بازدید از روستاهای زلزله زده آذربایجان شرقی در میانه گفت: از همان ساعات اولیه وقوع زلزله نیروهای سپاه عاشورا برای امداد رسانی در میانه و سراب حاضر شدند و سپاه به عنوان خادم مردم تا پایان بازسازی ها در منطقه باقی خواهد ماند و منطقه را بهتر از گذشته تحویل مردم خواهیم داد.

وی با بیان اینکه قرارگاه خاتم الانبیا از روز اول برای آوار برداری حاضر شده است، ادامه داد: ما آخرین نفراتی خواهیم بود که اینجا را ترک خواهیم کرد، در دو هفته آینده آواربرداری را کامل تمام می کنیم.

سلامی با تاکید بر ضرورت همکاری مردم روستاهای زلزله زده با نیروهای خدماتی و آواربرداری گفت: ما عیدمان را کنار شما هستیم و باید همگی برای نوسازی خانه ها و تعمیر واحدهای مسکونی باهم تلاش کنیم.

فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به اینکه بعداز اتمام آواربرداری برنامه های دیگر در این مناطق شروع می شود، گفت: طی هفته گذشته ۱۰۵ واحد مسکونی تخریبی آوار برداری شده که نیمی از این واحدها را قرارگاه خاتم الانبیاء سپاه انجام داد.

وی با اشاره به اینکه سپاه همواره خدمت به مردم را در اولویت خود قرار داده است، گفت: سپاه مدافع اصلی و همیشگی مردم در سختی ها و مشکلات است. در روستاهای زلزله ‌زده میانه ۲۰ دستگاه مهندسی سنگین سپاه در حال فعالیت است.

سلامی با بیان اینکه این اتفاق یک آزمایش الهی است و همه از یک تن واحد هستیم، ادامه داد: اگر سیاست‌ های مجریان مشخص شود بضاعت خود را پای کار می آوریم.


نوشته شده در   شنبه 25 آبان 1398  توسط   کاربر کلانتری   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode