ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : سه شنبه 18 بهمن 1401
سه شنبه 18 بهمن 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : چهارشنبه 15 آبان 1398     |     کد : 189919

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی:

گفتمان‌ دینی می‌تواند باعث تقویت دین‌باوری در نسل آینده شود

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت: گفتمان‌های دینی می‌تواند باعث تقویت دین‌باوری در نسل آینده شود.

 مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت: گفتمان‌های دینی می‌تواند باعث تقویت دین‌باوری در نسل آینده شود.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن شعبانی صبح امروز در جلسه هماهنگی بین آموزش و پرورش و اداره کل تبلیغات اسلامی استان گفت: قلب نوجوان، زمین آماده کشت است و این فرصت استثنایی عظیمی که در اختیار ما هست و بایستی از این ظرفیت‌ها به نحو احسن استفاده کرد.

وی افزود: علی‌رغم مشکلات موجود، فرصت عظیم کار فرهنگی به برکت نظام مقدس انقلاب اسلامی و خون شهدا برای ما مهیا شده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت برگزاری دوره‌های آموزشی برای اساتید گفتمان‌های دینی افزود: جوابگویی به مشکلات و شبهات دانش آموزان و اولیا نیازمند آموزش و به‌روزرسانی اساتید این گفتمان‌ها دارد چون اگر گفتمان محتوای عمیقی داشته باشد موردقبول واقع می شود.

شعبانی افزود: گفتمان دینی به‌عنوان یک کار نهادینه‌شده است و با پیگیری آموزش و پرورش استان و تبلیغات اسلامی، قصد داریم امسال این مقوله را قوی‌تر و با هماهنگی‌ بیشتری جلو ببریم.

معاون پرورشی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی در این جلسه بابیان اینکه کار تعلیم و تربیت به مشارکت دستگاه‌های دیگر همچون تبلیغات اسلامی نیاز دارد افزود: برای تربیت دینی و کارهای فرهنگی ما نیازمند حضور طلاب و سازمان تبلیغات اسلامی در مدارس هستیم و از این حضور استقبال می‌کنیم.

طاهر علمی افزود: گفتمان‌های دینی مثمر ثمراست که باعث اصلاح آسیب‌ اجتماعی و کاهش این معضلات در جامعه شود.

معاون پرورشی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی افزود: گفتمان دینی که باعث ترویج سبک زندگی اسلامی‌شده و پاسخگوی شبهات دینی باشد حتماً از سوی مسئولین و اولیا و دانش آموزان مورد استقبال واقع می‌شود.

وی به‌روزرسانی اطلاعات اساتید را از لازمه‌های مهم برای این گفتمان‌ها برشمرده و افزود: گفتمان‌های دینی باید فرصتی برای شنیدن مشکلات و دغدغه‌های دانش آموزان شود و این در تبلیغ چهره به چهره به دست می‌آید.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی نیز با اشاره به سابقه برگزاری گفتمان‌های دینی در سالهای گذشته گفت: باید به‌صورت هدفمند و منسجم در راستای حل مشکلات معنوی دانش آموزان قدم برداشته و این گفتمان‌های را غنی‌تر از سالهای قبل اجرا نماییم.

حجت‌الاسلام خور نژاد حسینی افزود: آسیب‌های اجتماعی منطقه به منطقه فرق می‌کند و باید با تعامل در راستای حل نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت گام برداریم.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی افزود: گفتمان‌های دینی می‌تواند باعث تقویت دین‌باوری و حل مشکلات دانش آموزان بشود.


نوشته شده در   چهارشنبه 15 آبان 1398  توسط   کاربر 1   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode