ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : چهارشنبه 8 تير 1401
چهارشنبه 8 تير 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : يکشنبه 21 مهر 1398     |     کد : 189651

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی:

تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اولویت انجمن‌های اسلامی استان باشد

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت گام دوم انقلاب گفت: تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اولویت انجمن‌های اسلامی آذربایجان شرقی باشد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت گام دوم انقلاب گفت: تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اولویت انجمن‌های اسلامی آذربایجان شرقی باشد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن شعبانی شامگاه امروز شنبه در جلسه روسای اتحادیه انجمن‌های اسلامی آذربایجان شرقی گفت: اخلاص در کارها مورد تأکید ائمه اطهار و بزرگان ما بوده و باید در همه امور با اخلاص و توکل به خدا حرکت کنیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی تصریح کرد: در همه فعالیت‌ها موفقیت از آن ‌کسانی است که گفتمان برتر داشته باشند و اکنون جنگ گفتمان‌ها است.

وی با اشاره به وظایف سازمان تبلیغات اسلامی و انجمن‌های اسلامی گفت: باید بنا به گفته مقام معظم رهبری باید یک جبهه مشترک تشکیل دهیم چون دشمنان با جبهه مشترک به مبارزه با ما آمده‌اند.

شعبانی با اشاره به بیانیه صادره از سوی مقام معظم رهبری افزود: باید ما در عمل به بیانیه گام دوم که چراغ راه آینده نظام جمهوری اسلامی ایران است ساعت‌ها اندیشه کرده و بعداً گام برداریم و امسال نیز سرلوحه فعالیت‌های ما این مقوله مهم و تأثیرگذار است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی افزود: انجمن‌های اسلامی در مساجد، ادارات، کارخانه‌ها، بانک‌ها، مراکز درمانی و اصناف یک ظرفیت بزرگ است که انقلاب در اختیار ما قرار داده و باید امانت‌دار خوبی بوده و در راستای برنامه‌ریزی برای همه آحاد جامعه تلاش کنیم.

وی در پایان سخنان خود با اشاره به نقش انجمن‌های اسلامی در مباحث خانواده افزود: ورود به بحث ازدواج، مباحث خانواده و تربیت فرزندان باید مورد توجه واقع‌ شده و در راستای توانمندسازی نیروهای مرتبط با سازمان تبلیغات اسلامی گام برداریم که این نیز باید مورد مطالبه روسای انجمن‌های اسلامی و دیگر نیروهای مرتبط با این مجموعه باشد.


نوشته شده در   يکشنبه 21 مهر 1398  توسط   کاربر 1   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode