ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : يکشنبه 5 تير 1401
يکشنبه 5 تير 1401
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : سه شنبه 26 شهريور 1398     |     کد : 189322

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی:

نقش سازمان تبلیغات، حمایتی است/ گام دوم انقلاب، یعنی گام جوانان

حجت الاسلام قمی در آئین اختتامیه سیزدهمین کنگره ملی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان خطاب به دانش آموزان گفت: بار گام دوم انقلاب بر عهده شما جوان‌ها است.

حجت الاسلام قمی در آئین اختتامیه سیزدهمین کنگره ملی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان خطاب به دانش آموزان گفت: بار گام دوم انقلاب بر عهده شما جوان‌ها است.

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت‌الاسلام و المسلمین محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با حضور در آئین اختتامیه سیزدهمین کنگره ملی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان، طی سخنانی با تبیین رسالات و وظایف سازمان تبلیغات اسلامی تاکید کرد: سازمان تبلیغات اسلامی باید از اتفاقاتی که در حوزه اسلام و انقلاب می‌افتد حمایت کند و اگر این موضوع در جامعه کمرنگ باشد باید از این سازمان مطالبه کرد و سئوال پرسید. سازمان تبلیغات اسلامی باید نقش حمایتی خود را از تبلیغات اسلامی به درستی ایفا کند نه اینکه نام و نشان خود را در سطح جامعه تبلیغ کند.

حجت‌الاسلام و المسلمین محمد قمی با بیان اینکه شبهاتی که امروز در سطح جامعه مطرح می‌شود معلول اتفاقات مختلف است، گفت: همین چند روز پیش مسئله‌ای درباره ازدواج یک دختر ۹ ساله در شبکه‌های اجتماعی مطرح شد و هم‌زمان سریالی هم با همین مضمون پخش شد که در کنار قرار گرفتن اینها برای مخاطب این موضوع را تداعی می‌کرد که گویا این اتفاق در ایران مرسوم است و آنقدر زیاد است که حالا به رسانه‌ها رسیده است؛ در حالی که واقعاً چنین چیزی آنقدر کمرنگ است که اصلاً به چشم نمی‌آید، اما جوری وانمود کردند که انگار مسئله اول جامعه ایران این موضوع است.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با مثبت ارزیابی کردن عملکرد اتحادیه دانش آموزان در زمینه «هیئات مذهبی دانش آموزان»، به سفر اخیرش به شهرکرد اشاره و اظهارکرد: اتفاقاً مدتی قبل مهمان هیئت انصارالمهدی شهرکرد بودم و واقعاً از نظم و فضای این هیئت لذت بردم.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی همچنین افزود: گام دوم یعنی گام شما. شما هستید که باید معارف انقلاب را به هنرمندانه‌ترین نحو ممکن ترویج کنید. این باید از جانب شما اتفاق بیفتد و ما در سازمان تبلیغات هم از شما حمایت کنیم چراکه بار گام دوم انقلاب بر عهده شما جوان‌ها است. شما می‌توانید به زبان جوانانه این موضوعات را جامعه مطرح کنید و قدم مؤثری را در موضوع گام دوم انقلاب اسلامی بردارید.

در ابتدای آئین اختتامیه سیزدهمین کنگره ملی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان تعدادی از شرکت‌کنندگان سخنان و سؤالاتی خطاب رئیس سازمان تبلیغات اسلامی مطرح کردند که سخنان ذکرشده پاسخ به سؤالات دانش آموزان است.


نوشته شده در   سه شنبه 26 شهريور 1398  توسط   کاربر 1   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode