ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : يکشنبه 19 مرداد 1399
يکشنبه 19 مرداد 1399
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : سه شنبه 19 شهريور 1398     |     کد : 189243

مدیر کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی:

مبارزه با فساد یکی از مهم‌ترین عوامل در اقتصاد مقاومتی است

مدیر کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت : کالای داخلی و تولید داخلی، اشتغال، اصلاح الگوی مصرف و مبارزه با فساد مهم‌ترین عوامل در اقتصاد مقاومتی است.

 مدیر کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت : کالای داخلی و تولید داخلی، اشتغال، اصلاح الگوی مصرف و مبارزه با فساد مهم‌ترین عوامل در اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام والمسلمین حسن شعبانی ظهر امروز در بین عزاداران اباعبدالله الحسین در مصلای اعظم امام خمینی(ره) تبریز، لازمه پیروزی در مقابل استکبار را داشتن روحیه ایستادگی و مقاومت خواند و افزود : البته مقاومتی که پشتوانه آن، فکر و اندیشه باشد.

وی ادامه داد : لجاجت به غیر از مقاومت است، مقاومت یعنی ایستادگی به همراه تدبیر، برنامه و فکر، آنچه که لجاجت خوانده می‌شود بدین گونه است که پشتوانه آن هیچ‌گونه فکر و اندیشه‌ای وجود ندارد.

وی اصلی‌ترین مسئله و دغدغه مردم را اقتصاد دانست و افزود : اقتصاد مقاومتی اقتصادی درون زا است که می‌تواند مانع از خللی شود که سرمایه را به باد می‌دهد.

شعبانی ادامه داد : در بحث اقتصاد، مهم‌ترین نکته‌ای که از سوی دستگاه‌های دولتی و مردم  وجود دارد این است که علاقه‌ای به کالاهای خود نداریم.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه امروزه هر تولید کننده به عنوان یک رزمنده است افزود : امروزه افرادی که می‌توانند شغلی ایجاد کنند باید انجام دهند.

شعبانی خاطرنشان کرد : همه قبول داریم که ما ملتی هستیم که گرفتار اسراف شدیم به خصوص در بحث انرژی  هستیم.

وی مبارزه با فساد را در بحث اقتصاد ضروری دانست و افزود : اگر نتوانیم در جامعه با فساد مبارزه کنیم، بحث اقتصاد به جایی نمی‌رسد. اگر همت ما در مبارزه با فساد، جدی نباشد بحث اقتصاد نهادینه نمی‌شود.

مدیر کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی، عصر انقلاب اسلامی را مبارزه با فساد معرفی و  خاطرنشان کرد : مبارزه با فساد، مبارزه با باند بازی هاست. کشور ما از لحاظ منابع و معادن کمبودی ندارد اما مسئله این است که اراده‌ای وجود داشته باشد تا بتواند فساد را از بین برده و مقابل آن ایستادگی کند.

شعبانی ادامه داد : امروزه راه نجات کشور، بحث اقتصاد و اقتصاد مقاومتی است که شعبه‌ای از آن، ایستادگی و مقاومت که الگوی ما در این راه امام حسین(ع) و یاران با وفایش هست.

وی در پایان افزود : کالای داخلی و تولید داخلی، اشتغال، اصلاح الگوی مصرف و مبارزه با فساد از مهم‌ترین عوامل در اقتصاد مقاومتی است.


نوشته شده در   سه شنبه 19 شهريور 1398  توسط   کاربر کلانتری   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode