ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : جمعه 1 آذر 1398
جمعه 1 آذر 1398
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : دوشنبه 17 تير 1398     |     کد : 188545

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی تاکید کرد:

ضرورت جلوگیری از خرافات در مناسک حج/ وحدت مسلمانان حفظ شود

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی بر ضرورت جلوگیری از خرافات در مناسک حج تاکید کرد و گفت: دشمن تلاش می کند با ترفندهای مختلف به اسلام ضربه بزند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی بر ضرورت جلوگیری از خرافات در مناسک حج تاکید کرد و گفت: دشمن تلاش می کند با ترفندهای مختلف به اسلام ضربه بزند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید محمدعلی آل هاشم شامگاه روز یک شنبه در دیدار با کارگزاران و دست اندرکاران حج استان با بیان اینکه مسلمانان وحدت خود را در همه حال حفظ کنند، ادامه داد: سرزمین وحی فرصتی ارزشمند برای تقویت بنیه‌های اعتقادی مسلمانان است.

وی با تاکید بر اینکه برخی کارهای خرافات در حج انجام می شود، افزود: در زیارت قبرستان بقیع از کارهای خرافی به شدت اجتناب شود، حج بهترین فرصت برای تمرین سبک زندگی اسلامی است.

آل هاشم با اشاره به اینکه روحانیان و مدیران کاروان با نظارت بر اعمال حجاج به رفتارهای آنها برای ارتقای معنویت جهت دهند، ابراز داشت: یکی اهداف بزرگ حج ابراهیمی وحدت مسلمانان است که باید تلاش‌های جهادی برای گسترش آن استمرار داشته باشد.

وی با بیان اینکه امام راحل با دور اندیشی خود باعث شد مراسم حج دل‌های مسلمانان را به هم نزدیک کند، گفت: اجتماع مسلمانان در سرزمین وحی نشانه‌ای از وحدت و همدلی مسلمانان در برابر مشرکان است.

امام جمعه تبریز با تاکید بر اینکه دشمن تلاش می کند تا به اسلام ضربه بزند، گفت: عملکرد دولت‌های مستکبر در برابر مسلمانان در جای جای دنیا نشان از توطئه‌های آنها برای دنیای اسلام دارد.

وی با تاکید بر اینکه مسلمانان باید در این شرایط با هوشیاری و آگاهی در برابر دشمن مقاومت کنند، ابراز داشت: دشمن می خواهد به وحدت مسلمانان ضربه بزند.


برچسب ها
نوشته شده در   دوشنبه 17 تير 1398  توسط   کاربر کلانتری   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode