ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : دوشنبه 27 آبان 1398
دوشنبه 27 آبان 1398
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : سه شنبه 28 خرداد 1398     |     کد : 188315

امام جمعه تبریز:

نزدیکی به آمریکا اوج ذلت است

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به موضع گیری با صلابت رهبر انقلاب درباره مذاکره با آمریکا، گفت: هرگونه نزدیکی به این دولت زورگو اوج ذلت و خواری است.

 نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به موضع گیری با صلابت رهبر انقلاب درباره مذاکره با آمریکا، گفت: هرگونه نزدیکی به این دولت زورگو اوج ذلت و خواری است.

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی آل‌هاشم امروز در دیدار با اعضای حزب موتلفه اسلامی در آذربایجان شرقی، افزود: اینکه عده‌ای تصور می‌کنند اگر با آمریکا مذاکره نکنیم نابود می‌شویم، تصور باطل و عقیده‌ای است که به بیراهه می‌رود.

وی اظهار داشت: این افراد کور خوانده‌اند و باید بدانند ایران هرگز تسلیم دشمنان نشده و به مذاکره با آمریکا نخواهد نشست، چون هر گونه مذاکره‌ای با این دولت سخیف ذلت و خواری به دنبال داشته و البته مقابله با آن اوج عزت و سربلندی است.

آل هاشم اضافه کرد: همان گونه که امام راحل (ره) در قضیه مک فارلین با قدرت و حکمت در برابر آمریکا ایستاد، در حال حاضر نیز رهبری انقلاب همانند امام خمینی (ره) محکم و استوار عزت و اقتدار ایران اسلامی دفاع می‌کند و این امر موجب افتخار جهان اسلام است.

وی دوام انقلاب اسلامی را در سایه اتحاد ملی دانست و گفت: با توجه به شرایط حساس کشور هم اکنون حفظ همبستگی، وحدت ملی و انسجام درونی برای تداوم و قوام انقلاب اسلامی بسیار لازم و ضروری دانست.

آل هاشم با بیان اینکه رمز استمرار انقلاب اسلامی در ابعاد مختلف قابل بررسی است، ادامه داد: حضور مردم در صحنه به عنوان صاحبان اصلی انقلاب و ایستادگی و مقاومت در برابر استکبار جهانی و همچنین حرکت در مسیر امام راحل (ره) و رهبری نظام اسلامی از جمله راه‌های تداوم انقلاب اسلامی است.

وی با تاکید بر اینکه رهبر انقلاب در دیدار با نخست وزیر ژاپن راه امام خمینی (ره) را با همان صلابت و اقتدار به جهانیان به اثبات رساندند، گفت: توجه به ترفندهای دشمن برای تضعیف روحیه مقاومت و ایستادگی و مقابله با این ترفندها هم به نوبه خود در استمرار موفقیت آمیز انقلاب اسلامی مؤثر است.

آل هاشم گفت: از این رو باید با تبعیت از رهبری نظام مواظب حرکت‌های موذیانه و مذبوحانه دشمنان اسلام در تضعیف روحیه مقاومت باشیم.

وی توجه بیش از پیش به قدرت بازدارندگی نظام اسلامی در برابر تهدیدات دشمن را ضروری دانست و تاکید کرد: ایران اسلامی باید هر روز نسبت به روز گذشته از توان و قدرت بالایی برخوردار شود تا دشمنان رؤیای توطئه و تجاوز را در سر نپروراند.


نوشته شده در   سه شنبه 28 خرداد 1398  توسط   کاربر کلانتری   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode